Wpis z mikrobloga

HEJKA.Czy ktoś się orientuje czy Disulfiram WZF do wszycia przepisze lekarz pierwszego kontaktu? Bo skoro lek kosztuje 180-200zl w aptece, cbirurg (podobno) za usługę bierze 100 zł to mamy 300. W Łodzi usługa kosztuje ok. 500-600 i jeszcze witaminy potrafią Ci wszyc #!$%@?...y

#alkoholizm #esperal #wszywka
  • 9
@patrzpan czynnik jest i był wciąż ten sam. Zawsze był taniec, śpiew muzyka i przygodne znajomości. Finał jest taki że 40tka na karku, większość znajomych się ustatkowala a ja nie radzę sobie ze świadomością że stare czasy już nie wrócą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To wytłumacz mi czemu poprzednim razem nie piłem 2.5roku?


@michael785 Ja ci wytłumaczę, a przynajmniej spróbuję. Tak jak kolega @patrzpan napisał, wszystko dzieje się w głowie. Nawet wieloletnia abstynencja może się zakończyć piciem jeśli nic się nie robi w kierunku trzeźwości, a i to nie jest gwarancją. Przypomnij sobie kilka, kilkanaście tygodni przed tą pierwszą dawką alkoholu. Zapewne było tak, że nie czułeś się swojo, byłeś poddenerwowany, wszystko cię irytowało. Zapewne nawet
@gikeryooo napisze na priv, ale najpierw odniosę się do tego co napisałeś, bo może komus w podobnej sytuacji ta dyskusja pomoże zrozumieć jak to działa. 90% tego co napisałeś się zgadza. Nie było u mnie czegoś takiego jak odliczanie do końca wszywki dlatego przez ponad 2.5 roku było wszystko pod kontrolą. Wódki się bałem więc nie ruszalem, ewentualnie jakieś piwka. Ale ani razu się nie upilem.Ale w momencie gdy tracisz możliwość odcięcia