Wpis z mikrobloga

Niezłe lawackie urojenia. Ci skrajni konserwatyści religijni tradycyjnie


@cuntbrah: to ci skrajni konserwatyści religijni nakazują kobietom zasłaniać oblicza, aby swoim wyglądem nie kusiły do grzechu, co widać na memie

a nie lewactwo

beka z lewactwa


@visez:

no właśnie beka z lewactwa,


@LubieSzaszylkiZLublina:

: #bekazlewactwa


@Kawka00:

lewactwo 1500 lat temu nakazało religijnemu przywódcy konserwatywnej tradycyjnej wielomilionowej religii aby wprowadził prawo nakazujące kobietom zasłaniać oblicza, aby swoim wyglądem nie kusiły
beka z lewactwa które z jednej strony walczy o prawa kobiet na zachodzie, gdzie ta walka już dawno została wygrana, a z drugiej nie protestuje przed osiedlaniem tu tych którzy nic z tych praw sobie nie robią


@visez: Prawactwo za mało ma szarych komórek aby pojąć, że a) są prowadzone działania pomagające tym kobietom b) walka nie została wygrana za zachodzie, ale co może o tym wiedzieć biały facet c) prawdziwa
@spere: Choroba lewactwa widzę negatywnie wpływa nawet na umiejętność czytania ze zrozumieniem. Dzisiaj jest 2019 rok i lewactwo u władzy pozwala, a nawet zachęca do kultywowania tych zwyczajów. A przywódcy konserwatywnej wielomilionowej religii zachęcają swoich minionów do głosowania na lewactwo, które ich dobrowolnie utrzymuje. Tak, #bekazlewactwa.
Dzisiaj jest 2019 rok i lewactwo u władzy pozwala, a nawet zachęca do kultywowania tych zwyczajów


@cuntbrah: nie jestem lewakiem, ale może lewactwo po prostu jest tolerancyjne? i szanuje przekonania innych religii?

np. moderacja wykopu nie jest tolerancyjna, i banuje skrajnie prawackie poglądy, i wtedy wielkie aj waj, nietolerancyjna moderacja nas banuje

podobnie nietolerancyjny dla prawactwa facebóg
beka z lewactwa które z jednej strony walczy o prawa kobiet na zachodzie, gdzie ta walka już dawno została wygrana, a z drugiej nie protestuje przed osiedlaniem tu tych którzy nic z tych praw sobie nie robią


@visez: 1. Na zachodzie walka o prawa kobiet nie została jeszcze do końca wygrana. Ponadto współczesny feminizm skupia się bardziej na kulturowo-społecznych rzeczach. Np. wejdź na tag #p0lka, a zobaczysz mizoginistyczne i seksistowskie
@spere: Jesteś lewakiem, bo mówisz językiem lewactwa. Tolerować fakt, że religijni przywódcy nakazują kobietom zasłaniać oblicza, aby swoim wyglądem nie kusiły do grzechu, a nazywać tych, którzy są przeciwko skrajnymi prawakami i nie dostrzegać w tym absurdu, to może tylko skrajny lewak. xD
b) walka nie została wygrana za zachodzie


@Corkamalarza: możesz podać jakiś przykład? bo młode kobiety już nawet mają lepszą średnią w wykształcenia i zarobków, więc ciekawi mnie gdzie się odbywa jeszcze walka
@LubieSzaszylkiZLublina: to jest chyba tylko w filmach, w Polsce byłem zatrzymywany kilka razy, raz odpuścili, bo jako dokument podałem aktualną książeczkę wojskową, czyli żandarmeria może mnie tylko łapać, ale nigdy nie czytali mi praw, a itak wszystkie te zatrzymania kończyły się na 12-24h, czyli jestem ten dobry jakby ktoś pytał
beka z lewactwa które z jednej strony walczy o prawa kobiet na zachodzie, gdzie ta walka już dawno została wygrana, a z drugiej nie protestuje przed osiedlaniem tu tych którzy nic z tych praw sobie nie robią


@visez: To nie lewactwo tylko kobiety, które podświadomie pragną silnej męskiej ręki. Jak widać to jednak one myślą kroczem, nie faceci