Wpis z mikrobloga

Wchodzę na stronę poważnej firmy mającej sklepy w całej Polsce, a tam taki widok. Jak to możliwe, że tyle firm nie potrafi ogarnąć przez tyle czasu map od google? Serio nikt tam nie zagląda? Wysłałem już 3 wiadomości do różnych sklepów, że im mapy nie działają i nie dość, że nie odpisali, to od ponad dwóch miesięcy nic się nie zmieniło xD Podobnie miałem z media markt jak na ich stronie brakowało jednego przedziału w pojemności mikrofali. Napisali mi, że jest, a ja mam niezaktualizowaną przeglądarkę ¯\_(ツ)_/¯
#webdev #zalesie #szkodaszczempicryja
musztym - Wchodzę na stronę poważnej firmy mającej sklepy w całej Polsce, a tam taki ...

źródło: comment_n7tRf8uc1aXSuMpaGcryWiNgRIEShev1.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@musztym: Co oznacza, że i tak trzeba zabulić za pracę webdev'a, gdzie dodatkowo przy darmowych rozwiązaniach np. OSM nie będzie takich dużych możliwości osadzania informacji - np o sieci dystrybucji - co w efekcie może źle wpłynąć na SEM/SEO ¯\_(ツ)_/¯ Decydenci odraczają temat, bo zazwyczaj to mało istotne z punktu widzenia ich biznesu, brakuje czasu, etc i wynik widać na Twoim screenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Verbatino: no nie wiem. Dla dużej firmy zrobienie takiej mapy to grosze, a sami tego nie robią tylko zlecają. Dla małej firmy to też grosze, bo wystarczy założyć konto i przepisać kod. W przypadku sieci to nie wiem czy to dalej działa bez konta. Na tej stronie co byłem dzisiaj nie działała wyszukiwarka na mapie.
@smileer: tylko dla stron mających bardzo dużą liczbę wyświetleń.
  • Odpowiedz
@Verbatino: no nie wiem. Dla dużej firmy zrobienie takiej mapy to grosze, a sami tego nie robią tylko zlecają. Dla małej firmy to też grosze, bo wystarczy założyć konto i przepisać kod. W przypadku sieci to nie wiem czy to dalej działa bez konta. Na tej stronie co byłem dzisiaj nie działała wyszukiwarka na mapie.


@musztym: No dlatego napisałem Ci w pierwszym poście, że przeważnie rozbija się temat o kwestie
  • Odpowiedz