Wpis z mikrobloga

@Risthar: U mnie jakoś wszyscy mogą wstać na tą 9 czy 10, dla mnie spanie do 13 jest #!$%@?. Ale nie rozumiem te dlaczego nie można bez takich śpiochów zacząć po prostu. Umawiamy się na 10 - zaczynamy o 10, a jak ktoś nie przyjdzie to jego sprawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Risthar: Ja zawsze się zastanawiam po co to bóldupienie bo o tej, bo o tamtej. Starsi ludzie śpią na przykład bardzo krótko i jest duże ryzyko, że zasłabną, a sami nie zjedzą bo są tradycjonalistami, nie potrafią złamać zasad. I nagle młoda osoba ma problem żeby wstać na jakieś 30-40 minut i iść na wyjebce dalej spać. Skoro ktoś chciał się wyspać to trzeba było nie siedzieć do nocy wiedząc o
  • Odpowiedz
@Risthar: U mnie śniadanie najwcześniej o 11 bo od 9 biorę leki i muszę mieć 2h przerwy. Wszystkim pasuje bo wstać można trochę później i przygotowania są jakby na większym luzie.
  • Odpowiedz
Chciałbym zauważyć ze żarcie i chlanie od samego rana to dopiero podludzizm. Oczywiście w święta sam praktykuje, ale zawsze gardzilem zmuszaniem do wczesnego wstawania
  • Odpowiedz
@Twinkle: czyli #!$%@? jak ktoś kieruje się zdrowym rozsądkiem i ma w dupie jakieś wydumane zasady nie świadczące o NICZYM to jego wina i to on musi się dostosować do bezmózgich zombie które muszą zjeśc o 7 bo inaczej się zesrają? xD
  • Odpowiedz
@Risthar a my czekamy aż babka z kościoła wróci. Cały dom wkurzony bo półtorej godziny trza czekać, a ta i tak swoje że
-Kurła bezbożnicy! Sama do kościoła musze iść! Najważniejsze święto w roku!

A ja sie wkurzyłem, wziołem łyche, krzyknąłem
-Za Pana Ciemności!!!
I uciekłem do kompa
  • Odpowiedz
  • 0
@Risthar Jak tam, umarłeś z głodu przez tę godzinę?
W nich widzisz problem ale u siebie nie, że kilka godzin bez wpierdzielania nie możesz wytrzymać?
  • Odpowiedz