Wpis z mikrobloga

Przypominam, że LGBTQ to organizacja. Równie dobrze obrazem byłoby gdybyśmy napisali, że Kościół Sprzeciwia się Mariawitom, Zielonoświątkowcom, Ewangelikanom?


Czy ktoś wie gdzie znajduje się siedziba organizacji LGBTQ, kto nią zarządza i w jaki sposób można do niej dołączyć?

https://www.wykop.pl/wpis/40595135/#comment-142794947

#dzbanywiary #bekazprawakow #bekazkatoli #lgbt
prawarekasorosa - > Przypominam, że LGBTQ to organizacja. Równie dobrze obrazem byłob...

źródło: comment_TkT8SUYFtk0AHHsqCVn24QY8dtaPrWAE.jpg

Pobierz
  • 55
@animelover_97 i jeszcze K mi brakuje ale nie wiem, gdzie być powinno. Oczywiście dla mnie to są #heheszki bo jak można w ogóle agitować swoją seksualność. Równie dobrze można zorganizować protesty nekrofili i innych ciekawszych grup.
@Magromo: @prawa_reka_sorosa: Uh, nie spodziewałem się tak sensownego wpisu spod ręki tego katola. Oczywiście przerost formy nad treścią, ale sama treść jednak istnieje:

1. Walka o uznanie i prawa innych orientacji i mniejszosci seksualnych wykształciła (lub zwabiła już istniejące) lobby, po prostu da się na tym zarobić, niekoniecznie bezpośrednio. Nie jest oficjalnie scentralizowane jak KK, ale można przypuszczać, że podczepiający się pod ten temat organizują się nieformalnie, podejrzewam, że o
@Morfi_pl: @animelover_97:

Using phallometric test sensitivities to calculate the proportion of true pedophiles among various groups of sex offenders against children, and taking into consideration previously reported mean numbers of victims per offender group, the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles was calculated to be approximately 11:1. This suggests that the resulting proportion of true pedophiles among persons with a homosexual erotic development is greater than that in persons who