Wpis z mikrobloga

sts to najwieksze gowno , zostaly mi zlimitowane dwa konta bet365 unibet i ladbrokes to chwilowo nie mialem gdzie grac , a ze mialem na pl koncie pieniadze to postawilem okolo 4k na over 12.5 gemow w secie w tenisie po dobrym kursie , over wszedl jest tie break , typ skreczowal w polowie tie breaka , a sts mi zrobil zwrot xD no kurfa myslalem ze wyjde z siebie. W kazdym cywilizowanym buku juz po rozpoczeciu tie breaka mialbym kupony rozliczone jako wygrane, niestety nie w stsie.
#bukmacherka #sts
  • 5
@jan_matejko_pisarz: piersolisz to ty glupoty.
Po pierwsze to weszlo i gdybys sie orientowal to w kazdym normalnym buku rozliczone by bylo to jako win , nawet w efortunie.
Po drugie gdyby mi nie weszlo to bym wyszedl z buka w tej samej minucie i juz pewnie nigdy na niego nie zajrzal. To nawet bym nie wiedzial ze zwrocili mi kase.
Po trzecie watpie zebym dostal zwrot w takiej sytuacji bo sts
@jan_matejko_pisarz: no ty , a kto? piszesz o czyms o czym nie masz pojecia. Gdyby mi nie weszlo to by bylo 7:5 kupon bylby rozliczony po 30sek jako przegrany i nie mialoby na to zadnego wplywu ze koles skreczowal bo by nie oddali pieniedzy. Nie gram na polskich bukach , opisalem na samym poczatku. Dalem ten post bo to nie jest zaden "bubel" tyllo jawne oszustwo ze strony @STS_bukmacher . Jedne