Wpis z mikrobloga

@mopig:
Budzi się facet na tylnym siedzeniu jadącego auta. Spogląda na siedzenie kierowcy, a tam wielki, napakowany typ z czerwoną skórą i rogami na głowie.
- Co się dzieje? Gdzie ja jestem?! - pyta kierowcy.
- Umarłeś. Jestem diabłem i wiozę cię tam, gdzie twoje miejsce.
Facet wygląda za okno i blednie.
- Jak tu strasznie, brzydko... I tak szaro, depresyjnie.
- Zgadza się - mówi diabeł.
- Te sypiące się
@mopig: to czy prowadzisz życie w sposób prowadzący do jego skrócenia nie jest zależne od budynków dookoła i innych elementów miasta. Ponadto w Łodzi to kwestia dużej liczby starych, #!$%@? tyraniem w komunistycznych fabrykach ludzi zakłócających statystyczny trend wydłużania się życia.
@mopig: Te dane mówią jak żyło się te ~35-50 lat temu w Łodzi, gdzie masa ludzi przyjachała tu tyrać w przemyśle który upadał pod koniec lat 80, a później nie mieli funduszy na reperowanie zdrowia. Tacy ludzie umierają teraz, a dla młodych może okazać się, że obecne mieszkanie w Krakowie będzie tragiczne w skutkach kiedy przyjdzie ich czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vind:

to czy prowadzisz życie w sposób prowadzący do jego skrócenia nie jest zależne od budynków dookoła i innych elementów miasta.


ale pieprzysz ziomek, srodowisko jest najwazniejszym czynnikiem jesli chodzi o dlugowiecznosc, starsi ludzie musza odczuwac komfort na starosc, osoba zyjaca w dobrych warunkach na wsi pod lasem przezyje statystycznie dluzej niz osoba zyjaca w obdrapanej kamienicy od 40 lat gdzie z roku na rok coraz bardziej #!$%@? menelem a strzykawki
ale pieprzysz ziomek, srodowisko jest najwazniejszym czynnikiem jesli chodzi o dlugowiecznosc, starsi ludzie musza odczuwac komfort na starosc, osoba zyjaca w dobrych warunkach na wsi pod lasem przezyje statystycznie dluzej niz osoba zyjaca w obdrapanej kamienicy od 40 lat gdzie z roku na rok coraz bardziej #!$%@? menelem a strzykawki walaja sie pod trzepakiem


@tmtmp3: ale pieprzysz ziomek środowisko tutaj nie jest gorsze niż w wielu innych miastach Polski, a warunki