Wpis z mikrobloga

@LoveMeTender7: Mniej bał bym się importować auto z japonii i upalać je na daily niż się pchać w używanego niemca z tego okresu z dieslem xddd Raz znalezienie egzemplarza który ma mniej niż ponad 300tys plus nie był drutowany po kosztach. Kupno takiego auta to serio loteria xd. Z tej 3 to najmniej bał bym się brać to e60 bo to 3.0 jest okej w miarę ale odpuścił bym sobie wtedy
@camaro98: A takie wersje po liftingu? Rocznik 09-10? Podobno dużo lepsze niż te z początku produkcji. Wiadomo trzeba uważać bo bardzo dużo jest trefnych aut ale też trzeba się liczyć z tym że auto już ponad 10 letnie mało kiedy będzie igła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LoveMeTender7: ten 3.0 diesel jest ok, dużo tych aut jest wiec części są. Kumpel ma właśnie taką z 10 i nic tam specjalnie sie nie dzieje poza tym że panorama czasem świruje i czasem coś elektronice #!$%@?, naglę auto z dupy po otwarciu pilotem traci prąd. Ogólnie przez ten rok co ją ma zesypała się: pompa od wspomagania, lusterko podgrzewanie i ustawianie oraz parę głupot ja czujnik od poziomu spryskiwaczy oraz
@camaro98: Odnośnie tego diesla dwulitrowego 177KM to wiem, nie dość że rozrząd z tyłu to jeszcze wadliwy. Poza tym dwa litry do takiego auta to za mało. Czyli z tego co ma Twój kumpel, to generalnie w e60 jak zawodzi to elektryka, więc zgodnie z tym co się można dowiedzieć o tym modelu. Myślę że 300tys to dla diesli nie jest jeszcze jakiś duży przebieg i nie ma co się bać
@LoveMeTender7: E60 generalnie jest sporo lepsze pod praktycznie kazdym wzgledem od A6C6. Jedynie koszty eksploatacji beda wyzsze w przypadku E60, bo czesci bywaja spoooro drozsze bez zadnego uzsadanienia.

Dla mnie i tak mercedes jest ponad nimi wszystkimi.

A6C6 to taki lepszy passat. Kijowe wyposazenie, kijowe wykonanie, jedynie w wersji Quattro jakos to sie prowadzi, ale i tak wad ma imho sporo wiecej jak zalet

@LoveMeTender7 3.0tdi w audi też ma rozrząd z tyłu, a jako, że to V-ka, to nie jest to tylko jeden łańcuch (bodajże aż 4). Zazwyczaj juz przy 300-350kkm zaczyna się odzywać i trzeba wymieniać. Ja przez to odpuściłem sobie audi, kupiłem X3 e83 w 3.0d i sobie chwalę