Wpis z mikrobloga

@Strzelec_Kurpiowski: Tu bardziej chodzi o to że Rząd rozdaje pieniądze za fakt iż posiada się dziecko. Ten sam Rząd godzi się na to by nauczyciele czyli, bądź co bądź ludzie mający duży wpływ na edukacje przyszłego pokolenia zarabiają śmieciowe pieniądze. Inna sprawa, że ruchy pisu idealnie wpisują się w zasadę "Rozdajemy tym, których prawdopodobieństwo przekabacenia na nasza stronę jest największe. Patrz: 13 emerytura (a raczej 800 złotych łapówki w miesiącu wyborów
@marrw: kijek ci w ryjek. Z jakiej paki chcesz rozdawać moje pieniądze? Barany plujecie się bo nauczyciele nie dostali, bo za mało <26 lat dostaną. Skończysz liceum, pójdziesz do pracy i... no nie zrozumiesz, bo z automatu zostaniesz utrzymankiem za moje podatki. A potem zrobisz dwa bombelki i będziesz wrzeszczał: kiedy 500plus od pierwszego dziecka złodzieje.
#!$%@? ci #!$%@? nauczyciele chyba wiedzieli na jakie warunki się godzą kiedy poszli na studia . Przecież wiedzieli od samego początku że najniższa dostaną . To jakbym ja poszedl do firmy sprzątającej podpisał kontrakt na 2k i się pruł o to że tak mało zarabiam . To był ich wybór nikt ich nie zmuszal a jak im tak ciężko to zapraszam na budowę .
@Bencorek z tego co zaobserwowałem to głównie same stare wygi chcą podwyżek, bo Ci co sa w zawodzie kilka lat wiedzą jak zarobić i mają w #!$%@? ten strajk. Reasumując, lenie strajkują a Ci co chcą mieć hajs dorabiają na korepetycjach