Wpis z mikrobloga

#zegarki #watchboners #zegarkiboners #seiko

Już trochę ze sobą jesteśmy.
Mechanizm się ułożył i wydłużyła się rezerwa chodu. A same odchyłki już tak się nie różnią w zależności od tego czy jest noszony czy leżakuje po nocach. To był dobry wybór, wciąż cieszy oko. Zostanie ze mną.

Teraz po głowie chodzi mi klasyczny żółw SRP777 a ostatnio natknąłem się na nowego Orienta Kamasu, który wywołał u mnie małe zakłopotanie (ʘʘ)
Coba - #zegarki #watchboners #zegarkiboners #seiko 

Już trochę ze sobą jesteśmy.
...

źródło: comment_1kJJBs4rBvkzNh2fehNhsO1EWBGTgRfu.jpg

Pobierz
  • 38
@crazyfigo i co to znaczy divery? W sensie co go wyróżnia? Co w nim fajnego? No ja widzialem takir na samych starszych ludziach - temu pytam.

Wyglada wrecz jak z bazaru - jeszcze ta standardowa zwykla bransoleta xd
@Inveth: Może dlatego, ze Twój ojciec i dziadek to byli prawdziwi mężczyźni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak zupełnie sierio to kwestia gustu :)

@Coba: 7s26 to paskudny, tani mechanizm, ale ja swojego skxa tez uwielbiam (ʘʘ)
@qbad89 no to chyba tyle jeżeli chodzi o nauki 'znawcuff zegarków'.

To inny gust mam czy się nie znam? Bo już się pogubiłeś. Ja serio pytam co w nim fajnego - bez hejtu. Dla mnie wygląda jak taki typowy bazarowy zegarek - na pewno lepiej wykonany. No ale tyle tylko?..
@Henff im droższy zegarek tym w sumie za co się płaci? Marka? Wytrzymałość? Mechanizm? Styl? Czy na co się patrzy i się wie że 'oo ten to droogi będzie'.
@Inveth: generalnie płaci się za materiały z których zegarek został wykonany, samą jakość (czyli ze nie ma żadnych paprochów pod szkiełkiem), dokładność mechanizmu, markę i ewentualnie za technologie.