Wpis z mikrobloga

@definitelynotme: nie da sie zweryfikować. Dzwoniłem kiedyś do Orange, to mi powiedzieli, że dowiem się dopiero jak wyślę telefon, bo oni nie wiedzą. Jak zadzwoniłem na infolinie samsunga to mi podali kwotę w przedziale 800-1400 zł. Myślałem, że trafi się ktoś kto korzystał z takiej usługi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Under4est: no co ty, serio takie widełki dawali? Zadzwoń raz jeszcze do serwisu np. W Gdańsku (Samsunga oczywiście) no bo co za sztuka. Prosta naprawa. Ostatnio klient właśnie robił S7 edge u i ich za 1000
@definitelynotme: tak, ale infolinia samsunga podaje takie widełki bo widać serwis serwisowi nie równy. Te widełki to były w każdym razie 2 lata temu, może się coś zmieniło od tego czasu. Jak się czegoś dowiem, to napiszę. Może ktoś też będzie szukał info.
@definitelynotme
@prezes_internetu

Dla potomnych, tydzień temu telefon do mnie wrócił. Miałem ubezpieczenie na 700 zł, wymienili Wyświetlacz, ramkę, tylną klapkę, baterię i płytę główną. Nie dopłaciłem nawet złotówki. Zapłaciłem tylko 50 zł za telefon zastępczy, ale nigdy tego nie róbcie! Za 50 zł dostałem jakieś gówno Asusa warte 300 zł, z uszkodzonym dotykiem w jednym miejscu, na którym nic nie działało...