Wpis z mikrobloga

Jak dobrze, że znaczna większość kobiet leci na chadów, dwu metrowych koksów, agresywnych prymitywów i niewiernych ruchaczy z kwadratową szczęką, dpo wyroku, dla których sens życia to laski, kluby, piwo, ustawki i "hehe fyrma"

Dzięki temu najlepsze kąski - romantycy szanujący kobiety, inteligentni i czuli introwertycy mojego wzrostu, prawiczki mający szacunek do siebie,, zakochani w podróżach marzyciele, nie podążający za stadem normalni faceci, słodcy i delikatni, ale zabawni i zdystansowani do świata przyszli poeci/odkrywcy/naukowcy - zostają dla mnie :)

#chad #gigachad #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #zwiazki #seks #prawda #kobiety #stereotyp
  • 44
@BloodyMassacre26: Ja na wielkość swojego siusiaga nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale śmiesznie wyglądają typki które mają 170, 180. To oni czują dyskomfort. Mam kolegę którzy mierzy 195 i czuję się przy nim mały, więc pomyśl co oni czują. Kwestia genetyki. Silniejszy znaczy większy ¯\_(ツ)_/¯
@NaczelnyHejter: no raczej wątpię

Chad to prymityw

Seba w sumie też ale Chad jest ładniejszy

Janusz to taki starszy Seba

Mirek to normik tylko starszy

Normik to przeciwieństwo przegrywa

Przegryw to narzekający na wszystko i wszystkich typ który nie ma pracy, dziewczyny, rodzice go nie kochają, ma zakola i fobię społeczną oraz mieszka w piwnicy.

A p0lka to ani Karyna (damski Seba) ani Grażyna (damski Janusz) ani Mirabelka (damski Mirek)

Przeciwieństwo