Wpis z mikrobloga

Jak dobrze, że znaczna większość kobiet leci na chadów, dwu metrowych koksów, agresywnych prymitywów i niewiernych ruchaczy z kwadratową szczęką, dpo wyroku, dla których sens życia to laski, kluby, piwo, ustawki i "hehe fyrma"

Dzięki temu najlepsze kąski - romantycy szanujący kobiety, inteligentni i czuli introwertycy mojego wzrostu, prawiczki mający szacunek do siebie,, zakochani w podróżach marzyciele, nie podążający za stadem normalni faceci, słodcy i delikatni, ale zabawni i zdystansowani do świata przyszli poeci/odkrywcy/naukowcy - zostają dla mnie :)

#chad #gigachad #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #zwiazki #seks #prawda #kobiety #stereotyp
  • 44
@BloodyMassacre26: Szkoda tylko, że sama nie jesteś zbyt kobieca dla takiego "czułego romantyka, poety i odkrywcy". Widziałem wiele twoich agresywnych, wulgarnych wpisów. Może grasz taką "męską" (stereotypowo, bo ogólnie to prymitywne i prostackie) i do przodu, dlatego tylko taki nieśmiałek introwertyk (hoh naukowiec - sapioseksualna, inna niż wszystkie) Cię kręci, a może tylko tacy są dostępni? Jesteś sama? Bo jak jesteś sama, a tylu jest takich introwertyków na horyzoncie i nadal
@nowywinternetach:

1. Dlaczego uważasz że jestem niezbyt kobieca? Kobiecość to nie tylko kładzenie uszu po sobie jak wystraszony królik. Kobiecość ma wiele twarzy, a internet maskuje większość z nich :)
Agresywność w postach, inaczej - cięty język - nie jest wcale niekobiecy. Pewne poglądy również. Trzeba najpierw oczyścić umysł że stereotypów by lepiej się przyjrzeć które cechy są kobiece a które są tylko nimi nazywane a tak naprawdę utrudniają życie.

2.
Dzięki za zaskoczenie mnie.

Agresywność w postach, inaczej - cięty język - nie jest wcale niekobiecy.


@BloodyMassacre26: Jako romantyk uważam inaczej. Wrażliwi mężczyźni uwielbiają naturalną kobiecość i jej działanie inspirujące. Dlatego artyści często uznawali swoje kochające ich kobiety za muzy, malowali je, śpiewali o nich, chcieli upamiętniać z nimi to co ważne, pisali o nich wiersze. Chciało im się dla nich żyć. Ale właśnie, kiedy były dobre, lub wyidealizowane jako dobre,
@NaczelnyHejter:

Nigdzie nie pisałam o przegrywach ze #!$%@? w głowie :)
Tylko o normalnych.

Przegrywy są #!$%@? dlatego są przegrywami.
Faceci niezbyt atrakcyjni dla większości kobiet są normalni, po prostu nie każdej się podobają.

Mimo licznych odrzuceń, nie są #!$%@?.