Wpis z mikrobloga

Za nami pierwsze 5 dni testowania ,,Sprawdzamy, jak jest" Ruszyliśmy jak burza! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękujemy Wam za wszystkie uwagi i sprawdzenie już 34% dokumentów! Już niewiele zostało! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do testów serwisu można jeszcze dołączać tutaj, zapraszamy!
Po Waszych pierwszych pytaniach, w spoilerach przedstawiamy mały dodatek do FAQ i instrukcji testowania. Jeśli macie inne pytania/wątpliwości, piszcie.
1. Jak zobaczyć dokument do analizy, korzystając z wersji mobilnej serwisu?


2. Wyświetlił mi się błędny dokument, zupełnie niezwiązany z tematem np. potwierdzenie odbioru wiadomości e-mail. Co robić?


3. Ratunku, help, zaznaczyłam/em złą odpowiedź! Czy mogę ją zmienić?


Powodzenia w dalszym Sprawdzaniu, jak jest!
__
Chcesz dołączyć do Sprawdzających, jak jest? Zostaw nam swój adres mailowy tutaj.
Obserwujcie też tag #sprawdzamyjakjest i dołączajcie do mirkolisty “Sprawdzamy, jak jest” - społeczność graczy.
Zapraszamy też na grupę na Facebooku.
Instrukcję testowania znajdziecie tutaj.

#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #sprawdzamyjakjest #watchdogpolska #prawodoinformacji #grywalizacja
WatchdogPolska - Za nami pierwsze 5 dni testowania ,,Sprawdzamy, jak jest" Ruszyliśmy...

źródło: comment_cXLD9xXfaNOZKz8keI8YLHziLs8uc8RT.jpg

Pobierz
  • 11
@Watchdog_Polska: 1. Czy jak się odświeży stronę podczas zaznaczania odpowiedzi to się resetują moje błędne odpowiedzi? (zaczynam z dokumentem od nowa)
2. Czemu jak jest kilka odpowiedzi do zaznaczenia i z każdej odpowiedzi jest 31-33% to wszystko jest na czerwono... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Watchdog_Polska: Przydałoby się też, żeby wszystkie rzeczy do "ptaszkowania" były na jednej stronie. W ogóle chciałbym, żeby było jak najmniej klikania "dalej"...

Ale to naprawdę wciąga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Przydałoby się też omijanie dokumentów albo zgłaszanie że jest obrócony do góry nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) (Starostwo
@Tom_Ja:

1. Czy jak się odświeży stronę podczas zaznaczania odpowiedzi to się resetują moje błędne odpowiedzi? (zaczynam z dokumentem od nowa)

Tak, by Twoja odpowiedź się zapisała, musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania do dokumentu. Jeśli przeskoczysz do następnego dokumentu, klikając odśwież, niedokończony dokument się nie zlicza.

2. Czemu jak jest kilka odpowiedzi do zaznaczenia i z każdej odpowiedzi jest 31-33% to wszystko jest na czerwono... ( ͡° ʖ̯ ͡