Wpis z mikrobloga

Życie jest okrutne. Strach zaufać komuś, otworzyć się, zakochać... Czasem myślę, że może lepiej być samemu i nie próbować nawet znaleźć sobie kogoś. Na początku jest super, a po paru miesiącach maska spada i jest rozczarowanie. Może lepiej być zimnym ekhem ekhem i nie angażować się. Tylko co jak człowiek nie pasuje do tych czasów i nie sprawia mu przyjemności ciągłe zmienianie partnerek? Jest wiele osób, które potrzebują tylko czyjejś bliskości, wsparcia,
@dudi-dudi: Dosłownie dziewczyna mojego kolegi. Ona zapomniała że on miał dostep do jej facebooka i doskonale wiedział że ona siedzi z typem w samochodzie, on zadzwonił wtedy do niej ona odebrała że jest na podwórku i że wszystko w porządku czyli w żywe oczy kłamała!

Fakt że mocno to bardzo przeżył ale doszedł do siebie i potem...
Ehhh zdradzał inne kobiety bo już więcej nie ufał że kobieta może być wierna.
Jaką przyjemność w wysyłaniu screenów do rodziny i szkół macie? Gdzie jeszcze w momencie zdrady całkiem to rozumiem, tak w momencie gdzie jest grupa BEZ TABU wysyłacie screeny do szkół i rodzin, gdzie osoby pokrzywdzone mogą mieć niezłe problemy? Jak nisko trzeba upaść i na jak niskim poziomie szamba być, żeby robić takie rzeczy? Opamiętajcie się ludzie bo nie macie już po 5 lat, a każda wasza czynność będzie miała swoje konsekwencje.
Jej facet jeździ na ryby, 6km od domu w którym mieszkają razem, jako para.

Ten drugi wpadał podczas wypadów na ryby i zabierał ja na 2-3h do lasu, który był w przeciwnym kierunku 4km od jej domu. Tam pełen serwis, all inclusive. Po wszystkim odwoził ją i wysadzał ulice wcześniej. ;)

Nie raz, nie dwa. Swojemu dawała ulżyć rzadziej, niż ten chodził na ryby xD


@ravau: A o kim ty mówisz?