Wpis z mikrobloga

Oczywiście już zaczęło się pisanie do rodzin, że ich dzieci uprawiają UWAGA!!! SEX. Oficjalnie to miało być ratowanie od życia z osobą zdradzającą, ale wiadomo, że to jest akcja ludzi, którzy nienawidzą kobiet więc przerobiło się w stalking i gnębienie :). Ehh pomyśleć, że też byłem blisko takiego gówna w głowie.

P.S.jednej dziewcznie co napisała, że miała 5 (jakby to było dużo xD) partnerów sexualnych pisali na insta, że jest szmatą i #!$%@?ą, tacy to wojownicy o dobre obyczaje. O ile akcja miała na początku minimalną szansę powodzenia, to zamieniła się (jak większość takich akcji na wykopie) w ściek i szkalowanie każdej dziewczyny, która śmiała uprawiać sex z więcej niż 1 osobą lub wcześniej niż przed 22 rokiem urodzenia. Smutne.

#niepopularnaopinia #dziewczynybeztabu
  • 148
  • Odpowiedz
skoro seks to normalna sprawa i nic złego to skąd takie oburzenie że dowiedzą się o tym ich rodziny? Nie widzę w tym żadnej logiki


@ka-rabin: Co innego uprawiać seks, a co innego mówić o tym swoim rodzicom xD Rodzice też Ci mówili jak to Twoja matka obciągała ojcu z połykiem i jej wsadzał w tyłek? Fajne tematy do rozmów przy kawce i ciasteczku, nie? Mam tylko nadzieje, że za pisanie
  • Odpowiedz
@PostironicznyPowerUser a kim ty i tobie podobni jesteście żeby wymierzać "sprawiedliwość" na podstawie randomowych wpisów na fejsie? Żenada. Wychodzi z was czysta zazdrość, że ktoś śmie mieć lepsze życie seksualne od was. Zamiast poświęcić ten czas na jakiś własny rozwój, hobby czy cokolwiek to się #!$%@? obcym ludziom w życie xd chore stulejki.
  • Odpowiedz
@mwmichal: Nie jestem po stronie przegrywów, ale musi być jakaś kara za wypisywanie takich rzeczy pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Kara za kretyństwo, debilstwo i brak wyobraźni. Nauczka na przyszłość- zamiast coś napisać w internecie na grupie 60 tys osób, w której mogą być znajomi lub rodzina partnera to najpierw to przemyśli.
  • Odpowiedz
ja rozsyłałem screeny i zdjęcia #!$%@? z tajnych grupek po ich rodzinie i znajomych na długo przed tą wykopową akcją. Dla funu, żeby potem mieć polew ze zrozpaczonych #!$%@?, i oburzonych beciaków takich jak ty.


@ka-rabin: wow, Was się powinno gdzieś zamykać xD szok. Powiedz co na co dzień robisz w życiu, że taka zawiść w Tobie siedzi i masz czas na takie zajęcia? Ciekawi mnie to tak czysto psychologicznie. Jakie
  • Odpowiedz
@ka-rabin "beciak" xd nauczyła się małpa słówka i trraz powtarza xd wolę być beciakiem niż delciakiem bez życia takim jak ty. I pamiętaj, ty nie robisz tego dla funu. To czysta zazdrość. Najlepsze jest to, że gdybyś stanął przed którykolwiek z tych lasek to byś nawet słowa nie wydukal z tej swojej żabiej gęby xd
  • Odpowiedz
Dla czystego funu, żeby potem mieć polew ze zrozpaczonych #!$%@?, i oburzonych beciaków takich jak ty.


@ka-rabin: takich jak ty zamyka się w psychiatryku na badaniach, bo zdrowy umysł nigdy by nie czerpał przyjemności z wywoływania negatywnych emocji i zachowań u drugiego człowieka. Wiesz, że masz skłonności sadystyczne i wręcz psychopatyczne?

Zamiast zajmować się życiem ludzi, które nawet nie powinno cię interesować, zajmij się swoim. Bo jak na razie kreujesz swój
  • Odpowiedz
O ironio - nacjonalistyczny wykop najchętniej wprowadziłby prawo szariatu. Za zdradę - kamienować, za rozwiązłość 200 batów i publiczny ostracyzm. Żona tylko dziewica itd. Po takich akcjach pełnych hejtu lament, że ograniczają anonimowość w sieci.
  • Odpowiedz
@mwmichal: akcje z uświadamianiem o zdradach popierałam całym serduszkiem, ale niestety tego już nie popieram. Mimo, że miały dużo partnerów seksualnych to o ile wtedy nie były w związku z kimś innym to wtedy to jest ich prywatną sprawą (nikogo wtedy przecież nie krzywdzą - ewentualnie tylko siebie). Oczywiście postowanie tego swoim nazwiskiem w internecie to głupota, ale wykopki też powinny mieć swoją przyzwoitość i to olać.
  • Odpowiedz
Imo nastąpił właśnie upadek wykopu, oficjalnie został przejęty przez stulejarzy spermiarzy, których boli dupa, że ktoś tam na świecie się R U C H A.


@lady_katarina: Który to już raz - 2137?

Normalnym mirkom obrzydnie ten portal już do reszty, tak jak mi po tej akcji. Mało kto normalny tu jeszcze będzie siedział i tworzył wartościowy content, bo kto by chciał być kojarzony z tymi przegrywami. Już i tak wykop ma
  • Odpowiedz
wolę być beciakiem niż delciakiem bez życia takim jak ty. I pamiętaj, ty nie robisz tego dla funu. To czysta zazdrość. Najlepsze jest to, że gdybyś stanął przed którykolwiek z tych lasek to byś nawet słowa nie wydukal z tej swojej żabiej gęby xd


@jankes83: haha patrzcie jak sie stara mi #!$%@?ć, zaraz sie zesra ze złości :D Beka z ciebie i twoich projekcji, gwarantuje ci że to ty byś nie
  • Odpowiedz
Wait, niech zgadnę. Albo siedzisz w piwnicy na utrzymaniu rodziców, albo pracujesz w gównopracy, której nienawidzisz, nie masz znajomych w realu, Twoje hobby to granie w gierki, polityka i niszczenie komuś szczęśliwemu życia. Jeszcze opcja taka, że jesteś programistą 15k, masz kasę, ale nie jesteś szczęśliwy, bo jesteś samotny. I w sumie tyle xD


@lady_katarina: No szczęśliwe życie to zdradzanie partnera i opowiadania tego z dumą karynkom na grupach.
  • Odpowiedz
wow, Was się powinno gdzieś zamykać xD szok. Powiedz co na co dzień robisz w życiu, że taka zawiść w Tobie siedzi i masz czas na takie zajęcia? Ciekawi mnie to tak czysto psychologicznie. Jakie masz hobby? Gdzie pracujesz? Z jakimi ludźmi spędzasz czas? Czy ojciec Cię dotykał w nieodpowiedni sposób?

Wait, niech zgadnę. Albo siedzisz w piwnicy na utrzymaniu rodziców, albo pracujesz w gównopracy, której nienawidzisz, nie masz znajomych w realu,
  • Odpowiedz