Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczuszkaa: Dzieki, szczerze, to ze znajomym planujemy wędkowanie i wyciągnął sprzęt na przegląd. W oko wpadł mi ten kij, a sam też nie potrafił odpowiedzieć co to jest, bo dostał kij w prezencie.
Z tego co pamiętam, to miał niebieski napis ...xxx Junior...
Tyle pamiętam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczuszkaa: Klasycznie- mazurskie jeziora -spławik, grunt.
Pod ten kij da się podpiąć 'zwykły' kolowrotek? Bo trochę zgłupiałem. Kij przypomina zwykły okoniowy.
@Bramborr Da się podpiąć zwykły kołowrotek, ale jest to mniej wygodne. Multiplikator średnio się nadaje na spławik ( musiałbyś mieć niesamowicie drogi multiplikator do wyrzucania lekkiego zestawu). Do gruntu zresztą też. Ta wędka poza tym, na te dwie metody jest na bank za krotka. Z brzegu ciężko będzie holować ryby, jeżeli będą jakieś trzciny czy jakieś zielsko. Do spławika i gruntu to już lepiej kupić jakieś tanie teleskopy w sklepie. Macie karty?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczuszkaa: Dzieki za informację.
Planowaliśmy ją wykorzystać z łódki, z brzegu ciężko będzie ze względu na zielsko o którym pisałeś. Strasznie zaniedbane są tu stanowiska (mowa o większości łowisk, niestety).
Karty są, zezwolenia wykupione :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczuszkaa: To jest kij 'ponadprogramowy' także będzie dla przypadkowego wędrowca ;)
Śmiechem, żartem, kilka lat już człowiek wedkuje, ale o czymś takim pierwszy raz słyszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak Mirek wyżej napisał 'wędka castingowa do multiplikatora' to na początku zaśmiałem, ale po sprawdzeniu już do śmiechu nie było :)
Fachowców miło posłuchać :)