Wpis z mikrobloga

@pheroni: no to idz do studia i zapytaj, przeciez cena tego tatuazu moze sie wahac od kilkuset zlotych do kilku tysiecy zaleznie od studia i tatuazysty

a tak w ogole to #!$%@? motyw i chyba 3/4 tatuazystow robi osrane lwy na początku
@vanisz wiem, że o konkretną cenę muszę pytać w danym studio, ale jeszcze go nie wybrałam, a chciałam się zorientować, jak szacunkowo to wygląda.

Mi akurat ten motyw się podoba, w końcu gust jest jak dupa, każdy ma własną ;-) Ale tatuować będę coś zgoła innego. Zdjęcie jest tylko do zobrazowania wielkości.
@pheroni: jakie miasto? myślę, że będę mogła coś poradzić ;) ps. nie przejmuj się komentarzami o motyw, przy 7 miliardach ludzi na świecie ciężko mimo wszystko być zajebiście oryginalnym. rób to co ci się podoba :D sama mam lwa i jestem z niego zadowolona :D
@doenutt_ haha, dzięki, nie przejmuję się :-) Każdemu podoba się coś innego ))¯_(ツ)_/¯ Ja zastanawiam się nad studiem Jatutattoo z Gdyni. Ale w zasadzie to warmińsko-mazurskie, mazowieckie, pomorskie wchodzi w grę.

Szukam właśnie kogoś, komu leżałyby motywy zwierzęce i postacie.
@vanisz czyli w sumie nie aż tak dużo, jak sądziłam. Ale jak sam wspomniałeś, wszystko zależy od studia, więc popytam już konkretnie, jak wybiorę jakieś :-)
@doenutt_ Pewnie, że zaczekam :-) W JaTu zapisy do tego tatuażysty, którego mam na oku są dopiero na lipiec, a ja zamierzam gdzieś we wrześniu robić, więc mam czas na szukanie ;-) Także podeślij, jak możesz. Będę wdzięczna ;-)