Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@w3n5zu: @Blinddy: w tym memie nie chodzi o wysmiewanie seksu per se tylko o to, ze pod przykrywką EDUKACJI te tępe szmule chwaliły się która więcej #!$%@?ów w życiu przerobiła albo czego sobie do dupy nie wsadzała. Gdzie edukacja gdzie rigcz? Ta aferka tylko mnie utwierdziła w mizoginii xD NK taką samą grupkę z takim stężeniem patologii ale tylko dla mężczyzn
No i żeby nie było bez konkretów, tutaj fajna
@Blinddy: Te osoby często nie mają rodziców, albo rodzice się "słabo" wywiązują z obowiązków itp. I wchodzą w świat nastoletni próbując złapać atencję przez to ile to nie wypiją, wyćpają, wywąchają, obciągną itp. Dodatkowo są dobrym materiałem na "zwierzynę" dla ludzi, którzy szukają zaspokojenia niekoniecznie w ramionach osoby w podobnym wieku (czy to przymusem czy za pieniążki).
@Blinddy
@w3n5zu
No na przykład problem też tkwi w tym, że potem wyjeżdżają artykuły na główną, że 16 latek zakopal dziecko które mu 14 latka urodziła, bo taka jest aktualnie ich wiedza.
A co do tego, że laska w wieku 17 lat miała 5 partnerów to akurat nic nie mam, jej sprawa. W drugą stronę, kto by nie chciał tylu lasek ;)
@Ortofenylofenolan_sodu: to nie jest cos tresciwego, to jest ministronka pseudostowarzyszenia ktorego jedynym celem jest promowanie abstynencji

Caly ten artykuł jest pisany czysto z perspektywy statystyki, nie nauk biologicznych, nie widze linkowania do źródeł
No a z tym idzie typowe ruchanie logiki "wczesna inicjacja zwieksza ryzyko posiadania wiecej niz jednego parnera", ,
Nie twierdze ze teza to kłamstwo, ale źródło tragiczne
@Naxster: jeszcze by trzeba zapytać ginekologa jak wczesne współżycie(14-15 lat) wpływa na choroby i stan narządów płciowych kobiety
ciekawe w jakim wieku szczepi się dziewczynki na HPV

Przypominam ze legalny seks w Polsce mozna uprawiac dopiero powyzej 16 lat>


@Naxster: a nie 15?
jeszcze by trzeba zapytać ginekologa jak wczesne współżycie(14-15 lat) wpływa na choroby i stan narządów płciowych kobiety


@Ortofenylofenolan_sodu: z tego co wiem nijak nie wplywa. Jest wieksze ryzyko chorób, ale tylko dlatego, że dzieciaki są głupie. Nie chodzi o czyn a osoby. Z narzadami nie wiem o co chodzi, ale mam nadzieję, że nie wierzysz w bzdury o rozciaganiu sie od seksu.
Kiedyś 16 latki rodziły jako standard wśród wyższych sfer.