Wpis z mikrobloga

Aaaa 23 Kraków

Zgłoszenie nr 504 z dnia 2019-04-30 02:01:54

Imię: Aaaa
Wiek: 23
Miejscowość: Kraków
Kim jestem?
Cześć :) Jestem zwykłą, dwudziestotrzyletnią dziewczyną i mieszkam w Krakowie. Tutaj też studiuję i pracuję. Jestem samodzielna i zaradna, gotuję, piekę ciasta nie z tej ziemi, potrafię odkręcić słoik i zrzucić węgiel do piwnicy, ale co z tego, skoro nie ma się do kogo przytulić w nocy :) Nie potrzebuję więc taty-opiekuna, ani kogoś, kim ja musiałabym się zająć- poszukuję mężczyzny-partnera, z którym mogłabym zbudować związek oparty na zaufaniu i szacunku (co nie znaczy, że nie chciałabym kogoś czasem rozpieszczać).

Z natury jestem raczej spokojną osobą, nie lubię zbyt często przebywać w dużym gronie osób, zdecydowanie wolę wyjście na piwko w kilkuosobowym gronie lub domówkę z najbliższymi znajomymi. Lubię tańczyć, ale kluby odwiedzam zaledwie kilka razy w roku. Kiedyś umiałam trochę salsy i bachaty, chciałabym do tego wrócić- może zechcesz mi towarzyszyć? :D
Choć moja dusza jest romantyczna, wydaje mi się że jestem pragmatyczna, a przynajmniej taka staram się być. Nauczona doświadczeniem wiem, że snucie rozważań o życiu jest fajne (zwłaszcza nocą przy winie!), ale rzadko przynosi coś dobrego. Jestem miła i lubię żartować, ale miewam pesymistyczne nastroje.
Marzy mi się zostanie bizneswoman i otwarcie własnego biznesu.

Wygląd
177cm wzrostu i krągłe ciało. Krótkie brązowe włosy i brązowe oczy. Uwielbiam spódnice i sukienki! Czasem lubię ubrać się bardziej elegancko bez żadnej specjalnej okazji.

Zainteresowania
Muzyka (jazz, electro, hiphop, rock z lat 80tych), literatura (Hłasko, Borszewicz, Cabre, Wojaczek), hydrogeologia. Kocham piec ciasta, więc byłoby mi miło, gdybyś był łasuchem.
Lubię spacery, jazdę na rowerze, pływanie, układanie puzzli, mango, muzykę na żywo, stare i grube kotki, kontakt z naturą, brzydkie miasta. Chciałabym kiedyś wyjechać w autostopową podróż na południe.

Czego oczekuję?
Kogoś normalnego, po prostu. Nie oczekuję weekendów w Barcelonie i wieczorów przy drogim winie w modnej knajpie. Wolałabym za to weekend na rowerach na mazurach lub wino (niekoniecznie drogie) pite nocą na bulwarach. Potrzebuję mężczyzny, który ma poukładane w głowie a swojego myślenia o kobietach nie oparł na wykopowych bredniach. Marzy mi się zwykłe-niezwykłe życie, ze zwykłym-niezwykłym facetem. Wspólne śniadania, praca, gotowanie obiadu, wspólne lezenie na dywanie z książką, czasem wypad na miasto, do muzeum czy jakiejś fajnej kawiarni, jakieś piwko ze znajomymi od czasu do czasu, wypad do kina. Lubię mężczyzn niezależnych, ale takich, którzy pozwalają się czasem rozpieszczać.

Mile widziany wzrost powyżej 177cm oraz zamiłowanie do mydła ;) Lepiej, żebyś był zbyt gruby, niż zbyt chudy.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nie musimy wszystkiego robić razem, czasem wystarczy, że on gra w gry w pokoju obok, gdy ja czytam, i już, jest fajnie :) Wszystko jest super, gdy ma się kogoś do kochania

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub- cywilny tak, kościelny- jeśli drugą połówkę to uszczęśliwi, to tak
Dzieci- na razie nie, ale tą kwestię zostawiam do przemyślenia
Używki- piję okazyjnie wraz ze znajomymi; czasem palę do piwka, ale paczka wystarcza mi na półtora roku

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Aaaa 23 Kraków

Zgłoszenie nr 504 z dnia 2019-04-30 02:01:54

Imię: ...

źródło: comment_OoSNvPK79MQMIB2wheOZ9qbb6IyAxXaw.jpg

Pobierz
  • 26
Potrzebuję mężczyzny, który ma poukładane w głowie a swojego myślenia o kobietach nie oparł na wykopowych bredniach.


@MirekSzukaZony: Trafne. W ogóle to opis Ciebie brzmi tak przyjemnie...krąglutka, która gotuje/piecze do tego lubi spódnice/sukienki i nie planuje nachalnie życia sobie i facetowi. Ps. coś czuję, że jednak chciałabyś rozpieszczać bardzo faceta( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maniera: tak bo wystarczyla sciana tekstu ktora napisac mogl kazdy a ty juz zaczales sie łasić, co jasno wskazuje ze nie masz za grosz szacunku do siebie a poziom twojej desperacji przebija wszystkie skale. Nawet nie ma zdjecia xDD

nigdy jej nie poznasz
nigdy ona na ciebie nie zwroci uwagi

jestes tylko kolejnym pieskiem ktory merda ogonem przed samym konceptem tego ze moze jakas wagina to czyta xD
nie masz za grosz szacunku do siebie

poziom twojej desperacji przebija wszystkie skale

jestes tylko kolejnym pieskiem ktory merda ogonem przed samym konceptem tego ze moze jakas wagina to czyta


@RubinWwa: Jezzu Ty jesteś z jakiejś innej orbity? Orbity tego mitycznego #!$%@? stulejowatego?

Nawet nie wiem jak to skomentować.

Ps. Powiedz mi tak szczerze, byłeś kiedyś z jakąś kobietą?
@RubinWwa: Miłej zabawy w swojej piaskownicy. Tak na poważnie, na początku sądziłem, że może trollujesz, może podpuszczasz, ale widzę, że #!$%@? mózgowe mocno jednak. Powodzenia w życiu i dobrej majówki!
@Maniera: Powodzenia rowniez - porada od bardziej doswiadczonego kolegi, chociaz ja nigdy nie bylem tak zalosny zeby łasić sie do anonimowej rozowej jak skonczony smieć; - wylacz internet, wyjdz z domu, szukaj prawdziwych interakcji a nie zza monitorka, bo obecnym sposobem nigdy kobiety nie dotkniesz. Serio.