Wpis z mikrobloga

@medykydem:

Mąż daje jej 50 to wez taksówke i leć po portfel.


Zawsze mnie zastanawia czy osoby które tak piszą zdają sobie sprawę, że ludzie telepatycznie nie czytają wszystkiego tak jak oni sobie to w głowie czytają. Uwaga, naprawiam.

Mąż z żoną są na zakupach.
Żona: kochanie patrz jakie fajne buty znalazłam. Tylko, że zapomniałam portfela.
Mąż sięga po swój, żonka już się cieszy.
-Ile te buty?
-700.
Mąż daje jej
no mam zywe przyklady rozpadu malzenstw bo kazdy zył "za swoje". To po #!$%@? sie hajtać? Żonie nie starcza a mąż zyje jak panicz... Chore


@krasnalik: no to po co sie zenic z jakas menelica ktora zarabia 1200zl miesiecznie podczas gdy ty zarabiasz tyle w 4 dni? czemu ludzie maja mindset jakis sprzed 50 lat ze kolo 30 TRZEBA juz miec jakiegos oswojonego worka na sperme przy sobie chocby byl bezrobotny
@Wrath_of_the_Tyrant:

Zawsze mnie zastanawia czy osoby które tak piszą zdają sobie sprawę, że ludzie telepatycznie nie czytają wszystkiego tak jak oni sobie to w głowie czytają. Uwaga, naprawiam.

Tu nie trzeba używać telepatii xD. Wystarczy czytanie ze zrozumieniem, chyba że się obrywało z tego gały w podstawówce, a ceny typu 1999,99PLN czyta się jako „no tysiąc złotych” xD