Wpis z mikrobloga

Siema mirki #malopolska #motoryzacja #pomocy jechałem do Zakopanego i jebła mi cewka. Przejechałem 260 km na 3 garach. Cewka BAE 403C. JESTEM W ZAKOPANEM WIĘC JAK KTOŚ MA POMÓC TO ZAPŁACĘ JAK ZA ZBOŻE. Daj plusa jak nie masz, dla zasięgu. Samochód to Fiat bravo2 1.4 benzyna lub porostu Fiata z tym silnikiem i nie będzie korzystał z samochodu przez kilka dni to odkupienia używana i zapłacę jak za nową.
  • 65
da się jeździć. Jeszcze wrócisz na tych trzech. Będzie bardziej lało oraz słabszy i gorzej wyważony ale da radę


@balbezaur:

dojedziesz do domu na 3 garach tylko nie piłuj go fest. znam kogoś kto jeździ tak od roku jakoś i nic się nie dzieje poza tym, że mu auto szarpie, przyspieszenie ma jak polonez i pali więcej


@GrindujTopy:

Ale tagujcie #januszemotoryzacji i zrzucajcie się na katalizator dla OPa ( ͡
@GrindujTopy: @PanKracy582: Nie znam sie, ale jezdzilem na 3 cylindrach przez tydzien i mi odpadl wydech na wysokosci katalizatora. Musialem przejechac jakies 30 km ciagnac za soba rure (w dodatku byla pochylona w strone kierunku jazdy, jakbym wjechal w dziure to by mi ja #!$%@? w kosmos). Ludzie mi migali dlugimi, bo iskry lecialy jak #!$%@? XD Katalizator oczywiscie zapchany, ale na szczescie wystarczylo go oproznic.
Nie znam sie, ale jezdzilem na 3 cylindrach przez tydzien i mi odpadl wydech na wysokosci katalizatora.


@Wuszt:
Niespalone paliwo leci do kata, tam się dopala i zajebiście podnosi temperaturę. W skrajnych przypadkach może się zapalić wóz.
Ale spoko, januszemotoryzacji jak @GrindujTopy czy tam @balbezaur wiedzo lepiej, bo nie ich sprzęt xD

PS. Tak, wiem, opis filmu to zapchany kat, ale efekt ten sam.
PanKracy582 - > Nie znam sie, ale jezdzilem na 3 cylindrach przez tydzien i mi odpadl...