Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
Nie zapomnę jak kiedyś mój (trzeba przyznać trochę #!$%@? xD) znajomy miał fazę na takiego związkowego detektywa apropos zdrad.

W sensie wyszukiwał z nudów tego typu posty na grupach dla bab lub też sam podsłuchiwał rozmowy osobników płci "pięknej" na uczelni jak chwaliły się zdradami, nagrywał to, wyszukiwał na fb profile itd. potem pisał do chłopaków, z którymi były i przekazywał informacje z dowodami.

Nie zapomnę jednej sytuacji jak wykrył kiedyś jakieś posty z tychże grup dziewczyny z którą był na roku, dziewczyna pytała tam czy seks oralny inne traktują jako zdradę bo ona na urodzinach u kolegi obciągała lachę innemu mając niebieskiego (również był z nimi na tym samym roku).

Ten mój ładnie #!$%@? koleżka wszystko poscreenował, wydrukował i zaniósł temu typowi na uczelni xDDD

ALE TO JESZCZE NIE KONIEC

Typ wziął przejrzał te screeny, zapytał różowej czy to prawda itd, tamta ściemę waliła, że ktoś musiał zrobić fotomontaż i nic takiego nie miało miejsca.

Skończyło się na tym, że mój ten #!$%@? koleżka dostał lekko po ryju od tamtego beciaka za insynuacje xDDDD

A TYP DALEJ CHODZI Z #!$%@?, W DODATKU CZEKAJĄ NA BOMBELKA CZAICIE XDDD

Jak widać nie dość, że niektórzy wolą żyć w kłamstwie albo iluzji na temat swojej drugiej połówki (no bo gdzież by ona tam mnie mogła zdradzić, przecież się kochamy) to jeszcze chcąc oświecić kogoś możesz dostać po mordzie xD #!$%@? świat...

#coolstory #truestory #studbaza #dziewczynybeztabu #p0lka #przegryw #heheszki #bekazpodludzi #zwiazki #bekazrozowychpaskow
  • 9
@Trismagist pewnie obawiają sie, że już kolejnej nie uda się zbajerować, zwłaszcza jeśli trafiło się ślepej kurze ziarno. Wtedy będą wybaczać wszystko i dogadzać jak tylko moga, żeby ich nie zostawiła