Wpis z mikrobloga

Cebula i Junona życzą wszystkim udanej majówki!

Cebula kończy dziś 6 tygodni, a Junona 4. Przeszły już bezpieczną kwarantannę i mogą się spotykać, ale tylko pod nadzorem, raz na jakiś czas, ze względu na różnice w wadze i sprawności - Cebula to straszny gamoń i gryzie Junonę w tyłek ()

Jutro Junona jedzie ze mną na majówkę do Gdańska, razem z Sushi i Tadelą (Cebula zostaje u mojej przyjaciółki). Była także we Wrocławiu i Sokołowie Podlaskim. Tymczasowanie nie wyklucza podróżowania! ʕʔ

#frytusiacontent #koty #pokazkota #smiesznekotki #kitku
FB, Insta: tymczasemumagdy
f.....a - Cebula i Junona życzą wszystkim udanej majówki!

Cebula kończy dziś 6 tyg...

źródło: comment_Qn4bC91iDKrIhWNEFCVeO2JGS0nPnF62.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Bover: ale to jest i tak jego przyszły domek :) U mnie zostaje do szczepień, tam będzie na stałe pod koniec maja, ponieważ jest tam pies i dobrze by było, by Cebul był zaszczepiony. Teraz będzie u niej w kojcu, w osobnym pomieszczeniu na te 3 dni :)
  • Odpowiedz
@catch: jeszcze nie wiem, ale możemy się zgadać :) Juno będzie raczej w hotelu, a ja będę do niej dochodzić na karmienie, ale Sushi i Tadela na pewno pójdą z nami na plażę :)
  • Odpowiedz
  • 1
@nathaliekill po sposobie pisania wydaje mi się co innego. "Cebula to gamoń i gryzie junonkę w tyłek", ojej , jak słodko, o dzieciach można tak pisać a nie o kotach.
  • Odpowiedz