Wpis z mikrobloga

@Bazingo: jak mała znajdka i ja przygarnąłeś to podskocz sobie z nią do weterynarza bo na bank pchły i robaki będzie miała. No i warto żeby weterynarz ja oglądnął czy np. Nie ma początków kociego kataru bo w przypadku zabłąkanych kotów jest to częste zjawisko. No i tak za pare miesięcy sterylizacja jak nie chcesz mieć niespodzianki w postaci większej ilości kotów bądź żeby przez ruję jak nie będzie kotem wychodzącym
@Eint: sąsiad hoduje koty i stwierdził, że jest zdrowa, ogólnie jak na malucha jest bardzo grzeczna... i robaków, ani pcheł niema.. wyprowadzamy tylko na szelkach i na działkę, więc niespodzianek nie będzie...
@Konkol: mieszkam koło hurtowni gdzie maja zabawki i często jej kupujemy takie myszki z piórkami i bardzo lubi się nimi bawić, ale często je gubi, do tego ma taki fajny drapak słonia...
@Bazingo: robaki jak coś zaobserwujesz w odchodach może na pierwszy rzut oka nie mieć ale warto jednak podjechać sobie po tabletki na odrobaczanie bo kosztują grosze no i jak pisałem nie zapomnij za pare miesięcy o sterylizacji żeby kot się nie męczył prze ruję. Przy okazji dobrze ci się trafiło ze jest grzeczna teraz nic tylko się dobrze opiekować a kot będzie szczęśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)