Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski czy byłyście zadowolone z takiego wieczoru? Moja różowa niedoceniła tego i źle się z tym czuję trochę.
Więc od początku.
To była niespodzianka, bo różowa miała spać u mnie i w sumie nie mieliśmy żadnych planów, ale wspominała, że coś by porobiła. Przygotowałem kolację z krewetkami, która mi bardzo smakowała, do tego płatki róż na podłodze, świece, wino i romantyczna muzyka z gramofonu. Następnie wspólna kąpiel i później zrobiłem masaż z kamieniami do masażu, olejkami itd. były te słynne seksy, ale nie w tym rzecz. Myślałem, że wyjdzie fajnie i romantycznie, ale jak zapytałem kolejnego dnia jak podobała jej się niespodzianka to uznała, że może być, ale wolała iść do klubu się pobawić... Mówiłem, że się napracowałem przy tym, bo ciężko było dostać rzeczy do kolacji i płatki róż prawdziwe. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Odpowiedziała "nie musiałeś, bo i tak było średnio".

A wasza opinia jaka jest? Podobała by wam się taka "niespodzianka" jakbyście nie mieli nic w planach? Pytanie głównie do różowych, ale niebieski też może odpowiedzieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 128