Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie w #krakow najłatwiej kogoś poznać? Nie chodzi mi o seks, kluby, a tinderem gardzę. Chcę po prostu poznać jakąś normalna dziewczynę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 35
@embittered: dlatego bardzo się cieszę że tak pokierowałem swoim życiem że nie muszę już robić niczego niezgodnego ze swoim systemem wartości ani iść na zgniłe kompromisy, to mój jeden z większych życiowych sukcesów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@embittered: to nie ja jestem Opem i to nie moj problem, @xetrov zgrabnie wytlumaczyl, ze za wysokie progi na OPa nogi, tak zagadywac nonszalancko to moze juz ktos, kto ma dobra gadke i przede wszystkim aparycje, a nie zahukany chloptas, po trzecie - jezeli idziesz gdzies po miescie, to w 99% wypadkach w konkretnym celu. I teraz staje ci taki chlopaczyna i #!$%@? nad uchem eeeeeee a gdzie dobra knajpa aaaaaa
@peoplearestrange no to przecież napisałam, że moja główna propozycja to kurs tańca, albo jakiekolwiek inne zajęcie, gdzie są inni ludzie - jakieś gry zespołowe, spotkania duszpasterstw, możliwości jest wiele. Tym zagadywaniem "byle gdzie" chciałam podkreślić, że wszędzie możesz kogoś poznać, nawet w kolejce do kibla w galerii handlowej. No i na mieście jak pytasz nawet o godzinę, czy o drogę, co ja robię bardzo często, bo jak typowa kobieta mam problemy z
@embittered: ty jestes tez rozowa, to troche inna tez sprawa (jezeli zakladac ze atrakcyjna to tym bardziej inna), anyway popieram wychodzenie do ludzi (doslowne) i poznawanie ich w skupiskach tj. jakichs grupach etc

2, nie spinam sie tylko wyrazam swoje zdanie, to ty probujesz udowodnic jakas racje
3, nie szukam nikogo na spotted, a jak jade gdzies dluzej niz 30 minut to wyciagam ksiazke i wolalbym nie byc zagadywany przez kogos
@peoplearestrange a no pewnie, że inaczej, może dlatego to był błąd, że się zaczęłam tu udzielać :D no też tylko wyrażam swoją opinię i próbuję sprostować to, co napisałam, a zostało źle zrozumiane, tak jak w pkt 3 - przecież wiadomo, że jedynymi osobami, które Ci przeszkodą w czytaniu, czy słuchaniu muzyki to będą stare baby XD dlatego napisałam, że może warto wyjąć te słuchawki, jak widzisz ładną dziewczynę, która Ci się
@peoplearestrange no właśnie, ale coś Ci powiedzą, wejdziesz w interakcję, a to jest pierwszy krok, żeby z zahukanej osoby stać się kimś bardziej pewnym siebie. Mogę zapytać o kebaba 50 osób, a wcale go nie lubić i w końcu pójść na pizzę, przecież nie chodzi o głupiego kebaba tylko samo zagadanie :D ale to tylko wizja tego eksperymentu, nikomu nie mowię, ze musi tak robić, bo widzę, że zbyt dosłownie traktujesz to,