Wpis z mikrobloga

@mirek_wykopowy nie brzmi ciekawie. Dobrze, że dają Wam czas na Mirko ;) ale trzymaj się, myślami jesteśmy z Tobą!
Jako ciekawostkę dodam, że Lasy Państwowe też się tytułują korporacja.

@pepkodziobak pomysł nie jest zły, ale na razie ciągle coś na zlecenie robimy ( a w zasadzie.moja zdolna Żona, a ja przeszkadzam :p ) i nie ma prawie czasu na luźne projekty. Ale postaram się ją namówić ;) chyba że chcesz zamówić (
  • Odpowiedz
@Kruk7 dobrze wiedzieć, ale w tym roku praktycznie jestem tylko kierowcą, choć chciałem być dyspozytorem ¯_(ツ)_/¯ ale zapamiętam. Może się jeszcze przydać

@Niewiemja człowiek renesansu xD

leśnikiem (podleśniczym) na pełny etat, na ok 1/3 etatu kierowcą czerwonego auta w nadleśnictwie i szkłem zajmuje się głównie żona (hobby z profitami, nierejestrowana działalność gospodarcza), ale prosiła żebym ja zajmował się.znajdywaniem klientów i budowaniem atencji ( ͡ ͜ʖ ͡) zapraszam
  • Odpowiedz
@Niewiemja no u nas są praktycznie same iglaste, więc siłą rzeczy tam palą... No ale jesteśmy szybcy i żeby tak pozostało ;)

@pepkodziobak okej, jeśli masz limity finansowe też możesz mi podać, bo się możemy dopasować w ten sposób też. Ale na razie przekazałem wiadomość ;)
Ale kolor.ma.sie zgadzać mniej więcej?
  • Odpowiedz
@pepkodziobak zobaczymy. Na pewno teraz takiego nie mamy. Był niebieski iryzowany (byłby spoko) ale nie wiem czy zostało go dość, zobaczymy co się uda zdobyc ;)

@Niewiemja czasami odrobinę ;) ogólnie jednak nie jest źle póki co, straż przyjeżdża je godzinę już jest bezpiecznie, więc nerwów za wiele nie ma. Nawet papierow za wiele nie ma do wypełniania ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@b_____m () podleśniczy i kierowca :) całe szczęście nie jestem strażakiem, bo to ciężka pracą i ryzyko duże ;) ja tylko przyjeżdżam, prowadzę w las strażackie auta, żeby się nie zgubiły ani nie zakopały i ew. dogaszam (mam tylko 400litrow wody na aucie)
  • Odpowiedz