Wpis z mikrobloga

@rzep: Może ty mi wyjaśnisz czemu zawsze w mediach są ukazywane pary biała kobieta i kolorowy facet, a na odwrót jest to wręcz zabronione?

14. Lubisz "namiętne" latynoski, "silne" czarnoskóre kobiety, a może "tajemnicze" Azjatki? Stop, zatrzymaj się i zajrzyj do dowolnej książki o feminizmie postkolonialnym.

https://www.focus.pl/artykul/jak-nie-byc-szowinista-30-sposobow-wspierania-kobiet-i-rownosc-plciowej?page=2
Może ty mi wyjaśnisz czemu zawsze w mediach są ukazywane pary biała kobieta i kolorowy facet, a na odwrót jest to wręcz zabronione?


@Alex_Krycek: może ty mi wyjaśnisz, skąd takie wnioski? Posiadasz dane statystyczne, podliczasz wystąpienia obu par w mediach? Czy rzeczywiście takie coś ma miejsce, czy może po prostu prawica klasycznie tworzy sobie jakiegoś chochoła i prawda już dawno nie jest tutaj najważniejsza?

Nie pomyślałeś, że może po prostu zauważasz
@Alex_Krycek: aż z ciekawości wszedłem na twój profil i się nie zawiodłem

Obiektywista | Pogromca pseudonauki

który jednocześnie swoje racje i zdanie buduje na własnych urojeniach, a nie twardych danych.

Jak rozumiem nowe reklamy skody ratują cywilizacje człowieka, bo jest w niej biały facet i rodząca kobieta tak? Potwierdzasz, że Volkswagen AG z siedzibą w lewackich Niemczech ratuje naszą cywilizację?
https://www.youtube.com/watch?v=IubbxZC_GZw


@ZaplutyKarzelReakcji: A ZAUWAŻYŁEŚ LEWACZKU, ŻE W TEJ REKLAMIE ANI RAZU NIE POKAZUJĄ DZIECKA?

DLATEGO, ŻE TO CZARNY DZIECIAK - P0LKA PUŚCIŁA SIĘ Z MOKEBE I ZNALAZŁA SOBIE BETABANKOMAT CO JĄ TERAZ Z KASZOJADEM BĘDZIE UTRZYMYWAĆ!!!

DO TEGO WŁAŚNIE ŻYDZI CHCĄ DOPROWADZIĆ - ROLĄ BIAŁYCH MĘŻCZYZN BĘDZIE UTRZYMYWANIE CZARNYCH DZIECI P0LEK PODCZAS GDY MOKEBE BĘDZIE SOBIE RUCHAŁ RESZTĘ NASZYCH KOBIET!
@Alex_Krycek: reklama ma za zadanie dotarcie do jak największej liczby osób, a wykopki sami potwierdzają że coraz więcej białych kobiet jest w związku z czarnymi mężczyznami. dużo rzadziej natomiast czarne kobiety łączą się w związki z białymi mężczyznami - dlatego nie ma takich reklam. ale jak widać na wykopie większość ludzi logika i fakty bolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)