Wpis z mikrobloga

Kto z szanownych kolegów myśliwych powie mi jaką amunicję kupic na początek przygody z łowiectwem, egzaminy zdane i przymierzam się do kupna broni wraz z amunicją, wybór padł na berreta Silver pingeon V zaznaczam że narazie chcial bym polować tylko z boka a kupno sztucera przełożyć na później.

#myslistwo #bron #lowiectwo
  • 18
@Truskaffka: jeśli tylko ptactwo i drapieżniki to śrut to dobry wybór. Jeśli chcesz zapolować na dzika to zdecydowanie lepiej by było mieć sztucer. Ale jeśli już wybrałeś to gratuluję wyboru, bo beretty są naprawdę niezłe( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chodzi o amunicję śrutową to bierz od pionek. Wystarczy :D
  • 0
@elementbn jesli masz jakąś opinię na ten temat co można było by kupić w mniejszej cenie to bardzo chętnie poczytam. Wiem ze bedzie mnie omijać skoro zwierzyny gdy wybiorę samego boka ale ogółna koncepcja było dokupienie w późniejszym czasie CZ LH .308win z racji lewego oka i lewej ręki
  • 0
@elementbn tak, też myślałem nad to tym scenariuszem, co do Iza nie mam zastrzeżeń u nas w kole pare osób ma więc jako stażysta miałem trochę z nimi do czynienia. Turek nie ma zbyt dobrej opinii u nas wiec tak czy inaczej odpuścił bym sobie go no ale kiedy miałem szansę strzelać z beretty silver pingeon I to naprawdę inna bajka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Truskaffka: inna ale sprzęt się nabywa z czasem. Ja zacząłem z horyzontalnym IZ z napisem made on cccp. Kupiłem za 300 zł. Pierwszego dzika z niego pozyskałem. Pierwszego zajaca, kaczke. Mam go do dziś. Możesz zobaczyć mossbergi albo jakieś amerykańskie boki. Też są spoko.
  • 0
@dorotka-wu zasadniczo miałem ją już w ręku na tegorocznych targach w Huntexpo w Sosnowcu i mogę śmiało powiedzieć że klucz jest świetny w bokach Beretta. Tylko mam dylemat czy kupić boka i ładować do tego breneke albo dwie sztuki broni (kulowa i śrut).