Wpis z mikrobloga

@Justyna_bialystok: jezeli to bylaby luzna dywagacja to nie pusciliby tego w tv. A wgl to lektor na poczatku mowi "[...]nasunelo rozwiazanie zadania z silent disco."
No ale kazdy interpretuje to jak chce, okaze sie dzisiaj wieczorem.
  • Odpowiedz
@zulka138: Pewnie ze okaże się wieczorem. Wg mnie takie normalne #!$%@? w pokoju zwierzen jakie często jest pokazywane na zasadzie "Bartku co myślisz o swoim zadaniu z nominacja", a co tam lektor #!$%@? to raczej bym pominął. Poza tym bez sensu dawać nominacje jak nie wiadomo kto odpadnie. Dałby przykładowo Betoniarce czy Vege, któraś z nich wylatuje i #!$%@?. Co dalej?
  • Odpowiedz
@Justyna_bialystok: @edenmar: no tak, ale to nie bylo na zasadzie, ze wchodza do PZ i wtedy sie zastanawiaja komu dac ten immunitet. Tylko przed niedzielnym livem na tarasie omawiali komu dadza immunitet, nawet nie biorac pod uwage, ze Magda moze odpasc.
  • Odpowiedz
@Justyna_bialystok: no a tu jest taka sytuacja, ze Pawel na pewno nie odpadnie, bo nie jest nominowany, wiec moze wczesniej powiedziec, ze dla niego daje. A jakby wskazal osobe, ktora by odpadla w ta niedziele, to mozliwe, ze rozegrali by to tak, ze dzieki Bartowi nie odpada i tyle.
  • Odpowiedz
@zulka138: Ale jeszcze raz, spokojnie i powoli ;) . Mógł nominiwac każdego i wtedy byłby zonk jakby nominował/dał immunitet przykładowo VegeLale, a ona by wyszła. Myślę że dlatego to pokazali w tv żeby pokazać jaki ma w głowie plan i tyle.
  • Odpowiedz
@Justyna_bialystok: Gdyby wskazal Wege, a on by odpadla to by mogl zmienic decyzje. Ale wskazal Pawla, ktory nie jest nominowany, wiec moim zdaniem klamka zapadla. No ale zobaczymy, juz za 3 godziny :) Jak zmieni osobe to dla mnie to bedzie dziwne.
  • Odpowiedz
@zulka138: Może też tak być że mieli w planach i tak dać Pampersowi immunitet, a przyjmą ta decyzję Bartka i będzie na niego, że on dał immunitet nominujac. Dla mnie jest tu dużo niewiadomych bo jak było to disko to Pampersa jeszcze nie było, Zająć się jakoś dziwnie zachowuje i wczoraj mówiła do Izy że się czegoś obawia ale nie może o tym powiedzieć jak WB wezwał Bartka żeby ognisko zrobili.
  • Odpowiedz