Wpis z mikrobloga

Jako, że #wlasnafirma here, to z tego tytułu gmina postanowiła podnieść opłatę za wywóz śmieci z 56 zł na k%#$a 160 zł ( ͠° °)

Prowadzenie działalności było jedynym kryterium, które brano pod uwagę wprowadzając podwyżkę. W urzędzie na nic zdały się tłumaczenia, że działalność nie produkuje śmieci.

Dziękuję Pan PiS. Mam nadzieję, że bombelki będą szczęśliwe. ( _)

#jdg #firma #dzialalnoscgospodarcza #bombelek #madki #truestory
Pobierz deafpool - Jako, że #wlasnafirma here, to z tego tytułu gmina postanowiła podnieść op...
źródło: comment_dMCAAoNOBT1cfuMOOQKp7XEzMhgLUO98.jpg
  • 92
@onet12: bardzo bronisz partii rządzącej i przechodzisz do ataku, zarzucasz mi nienawiść. Pewnie zaraz się dowiem że jestem neuropejskim trollem :) Dobrze Ci chociaż płacą na pozytywne wypowiadanie się o Twojej partii?
Szkoda, że nie odniosłeś się także do mojej odpowiedzi o wzroście cen w pozostałych gałęziach gospodarki.
@deafpool: "o wzroście cen w pozostałych gałęziach gospodarki." a slyszales o czyms takim jak inflacja? Pokaz mi kraj EU w ktorym nie ma podwyzek? Nie bronie pisu, tylko nie rozumiem ludzi ktorzy za wszystko obwiniaja PIS, nawet za normalne ekonomiczne zjawiska.
Do 2020 r. musimy miec 50% poziom recyklingu odpadow, wiec drastycznie wzrastaja koszta. Gdyby nie recykling, to dalej płaciłbys grosze, jak chcesz byc eko to musisz poniesc koszta, prawa rynku