Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu narzekacie na Massa,dużo osób chodziło w tym około 15 lat temu i była to bardzo dobra marka,gdybym dalej był nastolatkiem to bym w tym łaził( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Saycer: Mass ma bardzo dobre jakościowo produkty, ale nie jest to jakoś mega droga marka, więc niewiele. Tym bardziej, że wzór nie zbyt pasujący do obecnych trendów. Jak dla mnie max. 20-50zł jeśli jest w bdb stanie.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Sorry, pomyliłem z OPem.
@Saycer: Pewnie, że sie opłacalo, ludzie w szmateksach gówno wiedzą o ciuchach i jak masz dobrą czute to możesz zarobić na kupie taniej, sprzedam drożej w necie.
Miałem lumpex i kiedyś przyszła babka, wzięła sukienke na totalnej wyprzedaży za pare zł, po czym powiedziała nam, że sprzeda ją za minimum 100.
Dodam, że najlepiej da sie zarobić na vintagu, hipsterzy uwielbiają przepłacać, a małe lumpeksy
@azurro: ja już się tylko będę ubierał w lumpach, faktycznie mozna niesamowite perelki wyhaczyc, moja mama ostatnio kupila szpilki za 60zl, okazalo sie ze nowe sa warte 600 euro :D Ale sprzedaz mnie w sumie nie interesuje, kupuje tylko dla siebie, o bluze zapytalem z czystej ciekawosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)