Wpis z mikrobloga

Jak tak sobie myślę o tym strajku nauczycieli, to zaczynam rozumiec czemu tak mało zarabiają.

Ich pracodawcą jest rząd, ale strajk dotknął ich klientów, nie dziwie się, że rządowi zwisa co tam wyprawiają, bo w niego i tak nie uderzyli.

Za niepracowanie przez parę tygodni nie dostali kasy i są zdziwieni, ale skoro nie pracowali to niby sa co mają dostać wypłatę? Wypłata jest za pracę.

Jeżeli ludzie, którzy mają uczyć myślenia, sami nie potrafią myśleć, to nie dziwne, że tak mało zarabiają. Jeżeli pracownik słabo wykonuje swoją pracę to płaci się mu mało. Jeśli chce zarabiać więcej to musi się postarać i zasłużyć na podwyżkę.

#strajknauczycieli #bekaznauczycieli
  • 3
@Angmarek: Tu warto wziąć pod uwagę, że:

- istnieją grupy, które strajkowały i dostały wypłatę
- niektóre samorządy obiecywały, że dostaną wypłatę
- nie wiadomo tak naprawdę jak wielka jest grupa ludzi faktycznie zaskoczonych tą sytuacją. Myślę, że w większości się tego spodziewali i brali pod uwagę taką ewentualność. Nie ma zresztą powodu, by uważać inaczej. Większość wypowiedzi cytowanych w gazetach dotyczy konkretnie #!$%@?, że dostali małą wypłatę, a łatka rzekomego
kolnay1 - @Angmarek: Tu warto wziąć pod uwagę, że: 

- istnieją grupy, które strajk...

źródło: comment_tHegUiBbMha8z4KG6dCcTUKNK48nnc2i.jpg

Pobierz
@Angmarek: takich jak te z obrazka który porzuciłem?

Ps. tam były trzy podpunkty, ale pozostaje się cieszyć że twoja odpowiedź jakkolwiek dotyczy tego co napisałem, bo ostatnio to rzadkość ( ͡° ͜ʖ ͡°)