Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Czesc! Co prawda to nie wyznanie ale nie chce pisac ze swojego konta, a mam do Was pytanie- czy jest tu ktos kto bierze nootropy? Moglby cos polecic na zwiekszenie koncentracji (juz nie o sama pamiec chodzi, mam mocne problemy ze skupieniem i utrzymaniem uwagi)? Czytalem o Noopept i mysle, ze moglby sie nadac, ale chcialbym poznac Wasze opinie. Kolejna sprawa jest, gdzie sie w taki produkt zaopatrzyc? Nie kupowalem nigdy przez internet rzeczy typu suplementy/witaminy/odzywki, i nie potrafie znalezc wiarygodnego zrodla w sieci, a jak juz cos jest to wychodzi spod reki firmy Revange Nutrition, a rozne rzeczy o niej czytalem?
#nootropy #narkotykizawszespoko #noopept

PS- nie musza to byc koniecznie nootropy, ale mam wymagajaca umyslowo prace i przydaloby sie cos na poprawe koncentracji, ratujcie! :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 14
@Krysztal po pierwszym strzale jak dotarla paczka to faktycznie widzenie w full hd sie wlaczylo, ale strzelilem od razu 2 pipety juz nie pamietam jaka to byla dawka dokladnie, generalnie zauważylem tez ze nie potrzebowalem kawy z rana po porranym zakropleniu, a reszta mysle ze placebo. Szkoda ze jestem taki madry ze po oproznieniu buteleczki (czyli teraz) pomyslalem o zwiekszeniu dawki xD