Wpis z mikrobloga

@hokei00: Polskich producentów w zasadzie nie polecam, bardzo mało jest lokalnych speców od butów, a sieciówkowe twory są najgorszym rodzajem dostępnego obuwia. Wyjątkiem może być Królewski Herb, który ma dobre, tanie buty (ale bez szału), Cohnpol, który coś tam próbuje zrobić ale jeszcze nie do końca mu wychodzi, marka Patine od Patine.pl, która oferuje świetne skóry ale ceny ma raczej wysokie oraz Jan Kielman, który to szyje buty od zera, pod
LosoweKontoLosowegoWykopowicza - @hokei00: Polskich producentów w zasadzie nie poleca...

źródło: comment_78XExfYWR3v8SeCTMKMaPgWD30WsRQLv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hokei00: Jeszcze dodam, że warto zerkać na Allegro i OLX, często te lepsze marki się tam pojawiają za grosze (ja mam jedne Yanko za 400 zł i jestem super zadowolony). W TK Maxx można też znaleźć przyzwoite Prime Shoes za 100-200 zł.

Warto dokładać, bo w przypadku butów przy wyższej cenie widać wyższą jakość (jak się rozsądnie wybierze oczywiście)
  • Odpowiedz
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: pierwsze które kupiłem to Gino Rossi i na nich miałem poligon doświadczalny. Kupiłem teraz Berwicki (polecam butik Brogs we Wrocławiu! Genialna obsługa!) i staram się dbać jak najlepiej o nie i dziś mnie czeka przywracanie ich po ostatniej imprezie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ni_resist: 600 to takie minimum za naprawdę dobre buty
  • Odpowiedz
@Ni_resist: Tak jak wyżej, myślę że 600 zł to minimum aby kupić faktycznie dobre buty a nie takie na jeden sezon. Jak taniej to tak jak pisałem, Królewski Herb to takie kapkę lepsze Ryłko/Wojas, z nieco lepszymi skórami i wzorami. Lubię ich, ale nie mam zbyt wielu par butów od nich aby wydać jednoznaczną opinię. Do tego mam tylko zamszowe buty, sprawdzają się, ale jednak licowa skóra jest inna a tej
  • Odpowiedz