Wpis z mikrobloga

Kiedy ludzie w końcu pogodzą się z tym, że życie nie jest sprawiedliwe?
Że te chamskie dzieci z podstawówki i gimnazjum pewnie żyją szczęśliwie z rodzinami a nie zostali śmieciarzami

Że te szony z bodycount 100+ są szczęśliwe i budują relacje mimo tego co mówią inni a nawet zakładają rodziny

Że ci aroganccy i zadufani w sobie faceci są najbardziej poważani w zawodzie i życiu towarzyskim

Że z bycia dobrym nic nie wynika?

Zamiast tego wola karmić się historyjkami, że na pewno oni cierpią i są nieszczęśliwi a jeśli już teraz nie są to zaraz będą... Tak na pewno za chwileczkę, ich świat runie tuż tuż.
#gownowpis
  • 55
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: mam nadzieję, że nigdy się nie pogodzą. Jakby to zrobili to stąd równia pochyła do stania się takim samym chamem jak cała reszta. Skoro kary za to nie ma a nawet są same nagrody to czemu mieliby nie stać się takimi chamami? Skoro ci te chamy nie przeszkadzają i pogodziłaś się już z tym, że życie jest niesprawiedliwe to czemu nie miałbym być teraz chamem wobec ciebie i np. zacząć
  • Odpowiedz
a później wewnętrzne cierpienie bo nie rozumiesz, czemu inni tacy nie są wobec ciebie


@ZenujacaDoomerka: Ale bycie dobrym nie determinuje kwestii rozumienia lub nie, że nie wszyscy chcą być dobrzy dla innych.
Można być dobrym i dawać kredyt zaufania ludziom których nie znamy, wciąż mając świadomość, że być może ta akurat osoba okaże się zła w jakimś aspekcie jej zachowania i postępowania wobec innych. Przecież bycie dobrym, nie oznacza, że trzeba
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: true , znam laske która sie zaczęła bzykac mając 14 lat z kim popadnie zdradzała każdego a do tej pory kochają się w niej dobre chłopaki z miękkim sercem którzy by sobie serce wypruli i jej na tacy dali xD
Mam jedynie satysfakcję że laska która mnie gnebila w podstawówce byla gnębiona w szkole średniej do której też poszłam i stwierdziła do kogoś że jestem "fajna dziewczyna "
Nie cieszy
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: a co za naiwniaki uważają że życie jest sprawiedliwe?
Rób to co uważasz za słuszne, konsekwencje bierz na klatę i nie zwracaj uwagi na to czego oczekują od ciebie inni.
Tylko pamiętaj że wszystkie twoje działania niosą jakieś konsekwencje.

Mam #!$%@? jak teraz żyją chamskie dzieciaki z podstawówki, jednocześnie nie miałbym problemu takiemu obecnie powiedzieć prosto w oczy że w szkole był zwykłą świnią.

Tak samo z szonami, mam #!$%@?
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka ja się zastanawiam kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że zdrowe granice są konieczne i nie są równoznaczne z byciem zadufanym gnojkiem, że zdrowy egoizm istnieje i że wiele osób nie rozumie, że bycie dobrym nie równa się z byciem frajerem, który daje się wykorzystywać. Zastanawia mnie też, jak dużo wolnego czasu do zabicia mają ludzie, którzy nie tylko tracą go na myślenie o prawie obcych ludziach, a jeszcze na plotkowanie o
  • Odpowiedz