Wpis z mikrobloga

Mój kolega z którym jechałem w tripa (a mi i koleżance się nie udało dojechać) jest teraz w wiosce hipisów Beneficio która leży niedaleko miasteczka Órgiva. Jest już tam parę dni i napisał mi co jak wygląda.
Jest tam 2 polaków oprócz niego, miejsce jest nietypowe, jest sporo spoko ludzi ale też są #!$%@? chociaż nie wiem co do końca ma na myśli. Zioło kosztuje 2 euro za gram a i tak da radę palić za darmo codziennie praktycznie co godzinę jak się pogada i zaznajomi z ludźmi. Jest wszystko praktycznie jakieś maczanki które niby są prosto z ogródka (a wdg. mnie to pewnie mogą być z ogródka ale pewnie są podlewane #!$%@? wie czym), są grzybki, lsd, wino, piwo. W starym Beneficio jest amfa meta i pewnie co jeszcze człowiek chce. Rośnie pełno cytryn, pomarańczy, figi, migdały i można jeść prosto z drzewa.
Samo Beneficio jest ogromne w ciul. Ponoć jest takie coś jak pizza party, jesz za free, pizza z czekoladą, owocami morza i #!$%@? wie czym jeszcze tak że nażresz się jak nibęben.
Starszy siwy pan imieniem Edgar który jest na wielu filmikach no nie jest zbyt fajną osobą i należy go bardzo BARDZO ale to #!$%@? BARDZO silnie unikać. Koleś na filmikach kreuje się na miłego pana ale taki nie jest.
Jest tam wodospad, wanna więc z higieną nie ma najmniejszego problemu. Polacy mają domki wybudowane.
Ponoć jakaś tam władza jest ale co i jak nie wiem.
Są punkty wifi, czy płatne jak działają nie wiem.
Są panele słoneczne więc da radę podładować telefon czy cokolwiek innego.
Złodziejaszki są tylko na dole przy głownym tipi.
Ponoć mają jakąś tubę z której jak zajarasz to masz 2 dni wyjęte z życia. Dodatkowo robią jakieś oleje robione z liści.
Z orchivy (bo tak to czyta się Órgiva) idzie się jakies 5-6 km do góry ale ponoć jest krótsza ścieżka co ma 3km.
Pomaga tam się przy ogrodzie (każdy praktycznie go tam ma), można czytać książki (po angielsku).
Raj na ziemi xD. Pod koniec maja jadę tam.
#hipisi #hippie #beneficio #narkotykizawszespoko #autostop #magicznytrip
  • 7
Starszy siwy pan imieniem Edgar który jest na wielu filmikach no nie jest zbyt fajną osobą i należy go bardzo BARDZO ale to #!$%@? BARDZO silnie unikać. Koleś na filmikach kreuje się na miłego pana ale taki nie jest.


@MagikLOL: coś więcej? xD
@MagikLOL: pomyślałeś co możesz dać od siebie? Fajnie przyjechać z pomysłem, a nie brac tylko. Generalnie trochę dalej są wioski, w których budowane są kopuły do mieszkania - tam masz pewność, że nie będzie złodziejaszków i innych typów, ale trzeba się sprawdzić i wykazać ;)
Daj znać jak już będziesz jaka atmosfera :}