Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, jestem w agonii. Po boreliozie stwierdzonej bylem wyleczony. Robilem testy do 3lat po i zawsze wyniki byly ujemne. (Tak WB tez robilem). Od tego czasu mam straszne problemy z bolami miesni, stawow(uczucie rozwarstwiania), sennoscia i depresja. Minelo od tego czasu juz pare lat, a ja ciagle mam kontuzje i bole miesniowo-stawowe plus depresje. Przebadalem juz wszystko i jedyne co znalazlem to hashimoto+ niedoczynnosc. Czy to moze dawac takie objawy? Nie jestem foliarzem ale jak biore antybiotyk na borelioze, to zawsze mam spokoj na jakis czas. Jednak wg oficjalnych wynikow badan i stanowiska lekarzy, boreliozy juz nie mam a koinfekcje to sciema. Ratujcie, bo wlasnie znowu cos mi sie zerwalo w klacie podczas cwiczen i placze z bolu.
#lekarze #medycyna #choroby #niedoczynnosc #endokrynologia #hashimoto #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 7
BliskiBydlak: Takie są najczęstsze objawy niedoczynności. Przy uregulowanych hormonach objawy powinny zniknąć lub przynajmniej się ograniczyć. Warto porobić też sprawdzić czy nie masz niedoborów witamin gdyż często występują przy niedoczynności i dają podobne objawy (np. niedobór witaminy D)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: to radziłbym się skonsultować z innym lekarzem. Hormony tarczycy są dość bezwładne, ale przy trzech miesiącach coś cokolwiek powinno się ruszyć. Sprawdź też czy nie masz niedoborów tak jak wyżej BliskiBydlak poradził. Badania w garść i szukaj drugiego endo.
LubieżnyUrolog: Jeżeli po 3 miesiącach brania leków nadal są objawy i wyniki nie teges to znaczy, że trzeba zmienić dawkę. Na wykopie często czytałam, że co z tego że niedoczynność, że to tylko wymówka, przecież dostaje się leki i wszystko będzie cudownie. Niestety, unormowanie wyników (zwłaszcza jeżeli ma się hashimoto i gównianego lekarza) może potrwać od kilku miesięcy do kilku lat. Jeżeli twój endokrynolog twierdzi, że mimo objawów wszystko jest ok