Wpis z mikrobloga

@slepauliczka: Ponoć Kasia zjadła kromkę chleba, która Paweł ukroił. I facet się zdenerwował, że Kasia podkrada jedzenie innym. I po 3 dniach Paweł wypomniał Kasi sytuację, a ta się popłakała i cały dom afera.
@Juliettee: ale czy kasia wzięła mu cały bochen chleba za jego pieniądze? Wyciągnęła mu z kurtki batony, które kupił sobie? Ona wzięła chleb, który był pokrojony na stole. I to był na boga jedynego chleb. symbol dzielenia się, itp itd.
@Bigbrother: a czy gdybyś ty sobie cokolwiek przygotowała i jakaś betoniara notorycznie wykradała to jedzenie Tobie, to nie #!$%@?łabyś się? Nie bronie obszczańca, bo też #!$%@?ł cała sprawę, pomijam wegete, ale Kasia ma zdolność przekręcana historii, a szczególnie, w których sama zawiniła (chociaż pierwszy raz płacz odebrałem jako prawdziwy, ale dziwię się, że nie kazała mu się #!$%@?ć i byłoby po sprawie. Jak potrzebujesz promocji na yt, to niestety trzeba potem
@Dumbledodge: ale Kasia notorycznie nie podkrada Pawłowi jedzenia, bo jest w WB od 2 tygodni. Poza tym - kromka chleba to nie jest danie obiadowe. Po trzecie - ona mu nie zjadła tylko odłożyła cenną dla niego kromkę. I nie, nie byłabym zła, że ktoś podkrada mi jedzenie, tylko mi tej osoby byłoby szkoda.
@Bigbrother: Kasia notorycznie podkrada jedzenie wszystkim uczestnikom, nie tylko Pawłowi. Drugą sprawą jest to, że oglądał BB od początku i jest tego świadomy, więc argument 2 tygodni jest inwalidą. Chciała zjeść i gdyby nie zwrócił jej uwagi podejrzewam, iż pożarłaby i zniknęła w łóżku, jak zawsze. Dla Ciebie kromka chleba nie jest problemem, dla niego podejrzewam, że też nie, ale #!$%@? jej zachowanie dlatego się #!$%@?ł (nad formą #!$%@? się nie
@Dumbledodge: argument nie jest inwalidą. niech pawełek nie będzie adwokatem innych. i zrobił awanturę o swoją kromkę a nie za innych uczestników. nikt jestem przekonana, nie chciałby by pawełek w ich imieniu Kasie oduczał podjadania. nadal mówimy o jedzeniu a nie o poeniądzach z portfela. jedzenia się nie wypomina i już. i myślę, że z tego powodu nikt do tej pory kasi nie zrobił awantury że zjada innym jedzenie. bo ludzie
@Dumbledodge: Gdyby ktoś u ciebie w domu zrobił sobie kanapkę z kromki chleba którą sobie przygotowałeś, jak byś zareagował? Zrobiłbyś awanture, zwrócił uwagę tej osobie czy po prostu byś wziął drugą kromkę?