Wpis z mikrobloga

@GZKoras duża część korwinistów to młodzi mężczyźni, nie znaczy to jednak, że wśród sympatyków cyborga nie ma ludzi starszych, jednak uważam, że nie najlepiej to o nich świadczy, młodzi dają się złapać na populizmy i to rozumiem, bo sam jak miałem te 19-22 lat popierałem Korwina xD Ale doroslem, poczytałem i po prostu widzę, że ten człowiek opowiada straszne bzdury (nie zawsze, często mówi też coś z czym się zgodzę, ale przez
  • Odpowiedz
@gansevudei przecież im nie przetłumaczysz, gimbokuce są tak zapatrzone w Korwina, że nawet jakby im na łeb nasrał to by gadali NO NO MA RACJĘ TO JEST FAKT

Mój ulubiony:
Jeśli konfliktu z żoną nie potrafi Pan w żaden sposób rozstrzygnąć, nie potrafi Pan jej przekonać, to, niestety, musi Pan użyć siły fizycznej.
Jest to przykre — ale nie ma innego sposobu. Odwołanie się do sądu zniszczy Pana małżeństwo. Podporządkować się Pan
  • Odpowiedz
@Darson666: jestem w pracy wiec nie za bardzo moge prowadzic dluga dyskusje ale pewnie tez cos jest w tym co mowisz o młodych ludziach tylko ze jak sie ma do wyboru POPIS ubekow i komuchow to na kogo maja glosowac mlodzi ? Twierdzisz ze poznales sie na Korwinie i tym co on mowi i nie zaglosujesz na niego ? Wybierajac partie nie glosujesz na jego przywodce tylko całą grupe i to
  • Odpowiedz
Typowy dla Korwina słowotok, który jeszcze idzie zrozumieć, bo facet ma problem z wyrażaniem myśli.


@Koloses: co świadczy o jego bardzo niskiej inteligencji , znacznie niższej od przecietnej kobiety któy akurat z wyrżaniem myśli mają mniejszy problem niż męższczyżni

fakt że taki ponad przęcietny "idota" komentuje iteligęncję innych jest komiczne

„Przeciętna kobieta nie interesuje się polityką. Chodzi o to, by głosowali tylko ci, co się znają na polityce”


korwin się interesuje
  • Odpowiedz
ogolnie kobiety maja poczucie i sa w tym utwierdzane, ze ich zdanie nie ma zadnego znaczenia


@gansevudei: Jezu nie róbcie z kobiet jakichś bezwolnych bałwanów. Nie wiem jakie ty znasz kobiety ale ja nie znam żadnej która by się czymś szczerze interesowała ale nie ujawniała tego bo ktoś ją utwierdza że jej zdanie nie ma znaczenia, nie wspominając że nikt jej nie utwierdza. Żyjemy w kraju gdzie premierami były kobiety, kobieta
  • Odpowiedz
@gansevudei: typ kobiety bluszcza ¯\_(ツ)_/¯. Wiesz, każdy chyba zna taką osobę, która jest cicha, bezbarwna, a najlepszą przyjaciółką jest mamusia, a najlepszą rozrywką jest cokolwiek, byle z mamusią nawet po 30. W sumie to mi jej było szkoda jak mi opowiadała o niej jej koleżanka z klasy licealnej.
  • Odpowiedz
@gansevudei: Tak samo Godek, matka niepełnosprawnego dziecka, która uważa że w słowach Janusza nie ma nic złego i startuje do EP z list Konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Janusz Korwin-Mikke o niepełnosprawnych umysłowo dzieciakach:

Posyłanie idioty do szkoły to jest katorga dla tego debila.


Chęć dorwania się do koryta jest po prostu silniejsza.
  • Odpowiedz
@Wap30: feministki po prostu o tym mowia, bo jest to problem ktory mezczyznom nie przeszkadza, a kobiety traktuja jako "rzeczywistosc"
Okazało się, że na 885 gości zaproszonych do programów publicystycznych
w telewizji publicznej i radiu, a także w TVN 24, Radiu ZET, RMF FM i TOK FM,
kobiety stanowiły zaledwie 129 osób. Oznacza to, że na 6 mężczyzn przypadała
1 kobieta. I jak podkreślają autorzy badania, polskie kobiety nadal nie uczestniczą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@gansevudei: nie ma co się produkować na Mirko, bo większość tutaj to skrajna prawica, ale na szczęście spora część z nich nie ma jeszcze praw wyborczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jest to problem ktory mezczyznom nie przeszkadza, a


@gansevudei: jakim prawem decydujesz co przeszkadza mężczyznom a co nie? Wszystkie argumenty na temat tego co przeszkadza kobietom można użyć równie dobrze odwrotnie, bo są całkiem puste

jak podkreślają autorzy badania, polskie kobiety nadal nie uczestniczą

w kształtowaniu opinii publicznej


@gansevudei: nadal powinny, nawet jeżeli nie chcą? Czemu mówisz kobietom co mają robić?
  • Odpowiedz
@Wap30: dzialalam w paru organizacjach feministycznych i prokobiecych i w szeregach nie bylo zadnych mezczyzn, nie znam tez wielu aktywistow feministycznych.
nie mowie przeciez co maja robic? gdzie?
  • Odpowiedz