Wpis z mikrobloga

Taką teorię na reddicie przeczytałem, Night King tak naprawdę wygrał. Przypominam, że wg Brana taki był cel NK:
Endless night. He wants to erase this world. And I am its memory.
NK chciał wymazać pamięć o tym świecie, jego celem było zapomnienie. I zobaczmy, co się stało po bitwie:

1) Danka zapomniała o flocie Eurona.

2) Zapomniała też, że bez Davos to ich ostatni doświadczony żeglarz i mógłby się przydać w wyprawie morskiej.

3) Tyrion i Varys przeszli całkowitę lobotomię i zapomnieli, jak myśleć logicznie.

4) Jamie zapomniał o całym swoim wątku i zmianie osobowości, którą przeszedł (nie wiem, jak przetłumaczyć "character arc").

5) Jon zapomniał o więzi ze swoim wilkorem.

6) Cersei zapomniała, że chciała zabić Tyriona.

7) Bran zapomniał, po co właściwie został trójoką wroną i jak wykorzystać swoje zdolności.

8) Tormund zapomniał, że przecież sam latał na smoku.

9) Sam zapomniał podczas wybierania imienia dla syna, że Jon go zostawił na śmierć, a Edd oddał za niego życie.

10) Zombiaki w ogóle zapomniały, że bohaterów trzeba dobić, a nie tylko obskoczyć i poczekać.

11) Wszyscy zapomnieli, że Arya z palcem w dupie mogłaby zabić Cersei.

12) Wątki chyba 5 z 7 królestw zostały całkowicie zapomniane.

13) Zapomniano, jak w ogóle wygląda Westeros - dlatego King's Landing prezentuje się zupełnie inaczej. Ponadto zapomniano, że jest zima.

14) Reżyser zapomniał zabrać kubek po kawie ze stołu.

Tak naprawdę kiedy Bran zwargował we wrony i poleciał do Night Kinga, to poza kamerami stoczyli walkę umysłów, którą NK wygrał. To dlatego nie spieszył się do Brana i dał zabić Aryi. On już wygrał, a teraz świat GoT trawi zapomnienie.
https://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/bmkrd9/spoilers_extended_theory_after_this_weeks_episode/

#got #graotron #gameofthrones
Pobierz lewoprawo - Taką teorię na reddicie przeczytałem, Night King tak naprawdę wygrał. Prz...
źródło: comment_11VXYgNOo92kXtddAP5ZRzi6kJkqp2tG.jpg
  • 22