Wpis z mikrobloga

Tak się zmienia moja waga od końca marca do teraz. Coś tam powoli idzie, Jakieś niecałe 5kg w 44 dni.

Obecnie jem jakieś 3600kcal w DT
455G WW
60g T
315B

i 3200 DNT
235WW
120T
275B

Warzywa zielone 300g do posiłku max

Cardio 5x po 30 min

Trening PPL 5x week

Głód już mi trochę doskwiera, ale ja nigdy z dyscypliną nie mam problemów.

Jakieś tam żyłki na udach, klacie i barkach już wychodzą, nie ma źle. Brzuch konkretnie chuyowy, ale też jakieś żyły na skosach i podbrzuszu siedzą.

Do końca czerwca powinienem z formą wyrobić, tak obiektywnie oceniając. Zobaczymy co z tego będzie.

W ostatni dzień czerwca jestem wpisany w #kalendarzrevolta , więc wtedy już nie ma zmiłuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #duzydzikizwierz #chwalesie #update #yebacdodzo
źródło: comment_HlPYZiDs9CkNoA39GOy6mhtHBWcY5PGt.jpg
  • 16
@CzarneChmury: No dobra, nie tylko zielone, ale te mają najmniej kcal w stosunku do objętości po prostu :-)

I brokuły to mistrzostwo świata, tak mi jakoś ostatnio smakują, że kilogramami mógłbym jeść. Bywa, że cały dzień do każdego posiłku dodaję ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem mnie boli brzuch XD
@Duzy_Dziki_Zwierz a masz dwójkę małych dzieci? :) Ja od wrzesnia zapierdzielam co 2 dzień bez opuszczenia treningu oprócz świąt wiec nie chodzi mi o to ze mam wymowki tylko o to ze marzy mi sie mieć tyle czasu na trening 5 razy w tygodniu.
@CzarneChmury: ale ja nie liczę warzyw w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybieram te, które są najmniej kaloryczne i tyle.

A czy 6 czy więcej to akurat zależy od pomidora. Ale pomidory też jem, więc nie wiem w czym problem.

Napisałem zielone, w sensie te, których nie trzeba wliczać. Bo taką cebulę czy ziemniaki już raczej trzeba
@Duzy_Dziki_Zwierz: ziemniak to nie warzywo. To ziemniak( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kumam o co chodzi ale jak zacząłeś mówić ze pomidor ma dużo więcej kalorii to az mi się paranoiczne anorektyczki z ile wazy przypomnialy i ich stękanie ze mandarynka ma 30 kcal( ͡° ͜ʖ ͡°)