Wpis z mikrobloga

Nie #!$%@? xD

Obejrzałem połowę #tylkoniemownikomu bo tyle miałem czasu.

Chciałbym aby tak nagle w Polsce wszyscy ludzie zostali #!$%@?ęci w pysk z liścia. Ale tak naraz, i żeby przetrzezwieli z amoku na 30 sekund, potrafili spojrzeć na to wszystko z boku i zobaczyć, że:

Grupa facetów rucha dzieci a inna grupa nie dopuszcza do tego, żeby zostały z tego powodu wyciągnięte konsekwencje prawne, bo wierzą, że niewidzialny facet siedzący w niebie zadecyduje o ich losie gdy tamci umrą. A na to wszystko pozwala rząd który w naszym imieniu prowadzi interesy na całym świecie xD

Przecież jakby to ktoś myślący nie mający do czynienia z wiarą albo #!$%@? niewiem jakiś przybysz z innej planety zobaczył to by w to #!$%@? nie uwierzył xD
#bekazkatoli #polska #wiara
  • 21
@Tomm16: weź chłopie chociaż w ramach autoterapii swojej obejrzyj ten film, nawet przez zaciśnięte zęby i potraktuj to jako jakieś przekłuwanie bezpiecznej bańki w jakiej żyjesz, bo piana jaka ci z ust leci na wykopie teraz to jakaś paranoja już

p.s i jak już wyzywasz to chociaż rób to porządnie, od #!$%@? i #!$%@?ów, a nie "przygłup" jak 5-letnie dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tomm16: ale odpowiedz mi tutaj. masz mnie na czarno, po prawdzie znam twój sposób dyskusji (czy raczej braku), ale chłopie potraktuj mnie jako worek treningowy, co ci szkodzi wejść ze mną czy kimkolwiek innym w dyskusję i użyć jakiejkolwiek argumentacji? Nie musisz mi patrzeć w oczy, możesz mnie zagiąć swoją wiedzą, argumentami, panczlajnami, czym tylko chcesz, jestem tylko anonkiem z wykopa xD

P. S Aktualnie jestem dość aktywny na #bekazkatoli i
Pobierz
źródło: comment_ssa6zBbLSOUp8efSPfgVwugnnfcctG8U.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
bo wierzą, że niewidzialny facet siedzący w niebie zadecyduje o ich losie gdy tamci umrą


@Czachaaa: i tu się mylisz. Nie wierzą bo jak by wierzyli to by tego nie robili i nie kryli. Oni chronią interesy członków swojej organizacji (jak to trafnie brzmi).
@Czachaaa oglądałem cały film i pierwsze co mi przyszło na myśl to takie porównanie- kler smarzowskiego tylko że wersja dokumentalna. Nie uogólniając wszystkich księży, bo znam kilku co się sprawdzają w swoim powołaniu to kościół musi podjąć stanowcze kroki w kierunku dyscypliny wśród swoich. Zdziwiło mnie też, że osoby poszkodowane przynajmniej na filmie chodzily składać zawiadomienia do kurri zamiast na policję lub do prokuratury. Biskup pogrozi palcem ale dobry prokurator może już