Wpis z mikrobloga

To ta wypowiedź, która miała pojawic się o 23.30

Eden Hazard - "I have made my decision. I'm still waiting like you are waiting and like the fans are waiting." (1/4)

Eden when asked if he'd have liked his future to be cleared up earlier - "Yes I wanted that, but that's not happened. I've told the club a couple of weeks ago." (2/4)

Eden when asked if Chelsea getting a top four spot made any difference to his decision - "No, I don't think so. I have made my decision, that's it I'm still waiting." (3/4)

Eden Hazard - "We have a final to play and then I will see. I have made my decision but it is not just about me." (4/4)

Jak dla mnie jasna sprawa, odchodzi, tylko czeka, aż Chelsea dogada się z Realem, lub ewentualnie na decyzję CAS w sprawie bana dla Chelsea.
#chelsea #premierleague #realmadryt
  • 5
  • Odpowiedz
@sylw1905: No dla mnie to już od początku sezonu jest pewne, że odchodzi. Temat transferu do Realu był już wcześniej, ale podejrzewałem, że jeszcze ten sezon zostanie. Dał klubowi ostatnią szansę na rozwój, nic takiego nie miało miejsca więc odchodzi. Coraz gorsi trenerzy zatrudniani, coraz gorsi piłkarze kupowani, szkoda jego kariery tutaj. Gość od dwóch lat w pojedynkę ciągnie tę drużynę, ostatnie topowe transfery robił jeszcze Mourinho (Fabs+Costa). Ten sezon miał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylw1905: @burbonek7: @MiszkaCFC: @Narcyz_:

Fajnie czytać, jak kibice zespołu z szacunkiem wypowiadają się o odchodzącym zawodniku, zamiast mieszać go z błotem, bo śmiał śmieć zmienić klub.

U 'nas' się wylewa pomyje na Cristiano. Na człowieka, który dał temu klubowi tak ogromne sukcesy.

Szacunek panowie!
  • Odpowiedz