Wpis z mikrobloga

No nie mogę. Przez pierwsze odcinki myślałem sobie no #!$%@? jest i fajnie, trochę nie logicznie, trochę głupio, ale fajnie się ogląda, zobaczymy co dalej. Po tym odcinku zwracam honor wszystkim, którzy twierdzili, że ten sezon to gówno #!$%@?. Macie racje. Varys tak sobie ginie, bo czemu nie? Robili chyba zakłady jak szybka można go #!$%@?ć, Nie całe 2 minuty i tak z dupy nie ma typa.. elo Tyrion sobie chodzi w środku walki po polu bitwy jak autysta karzeł, sam bez broni, bez niczego i ma się świetnie. Złota kompania dostała nerfa -99% użyteczności bojowej i padła na strzała w 10 sekund mimo bycia hypeowaną jak prze kozaki od 3 sezonów. Pewnie jak by przywieźli słonie to też by spłonęły tylko, że w 12 sec a nie 10. Euron tak sobie wypływa z wody obok Jamiego bo tak "i walczom" Wszystko co było po dzwonach też jest bez sensu. Był #cleganebowl i w sumie tyle. Dodatkowo ten smok jest strasznie op w porównaniu do dwóch poprzednich.

+ Tu nie jestem pewien bo się nie znam, ale "zęby" w bełtach do skorpionów powinny być chyba w drugą stronę
#got
MeloPomelo - No nie mogę. Przez pierwsze odcinki myślałem sobie no #!$%@? jest i fajn...

źródło: comment_YLMXYWcbHiD5tEMrxJ0MPlBAHe8vWiUI.jpg

Pobierz
  • 10