Wpis z mikrobloga

Ale ja czegoś tu totalnie nie rozumiem. Zapewniano mnie przez ponad rok, że Ukraina wygrywa totalne wojnę. Ostatnio wysokiej rangi polityk z Ukrainy stwierdził, że Ukraina a o druga najpotężniejsza armia świata zaraz po USA.

Rosja miała być już od kilkunastu tygodni bankrutem.

Po co zatem wysyłać tam NATO? :)

#ukraina #wojna
  • 44
  • Odpowiedz
@Caracas po to żeby nie posypały się interesy oligarchów. Tym razem zachodnich oligarchów. Oni wiedzą że ludzie otwierają oczy a Rosja reprezentuje świat innych wartości niż feminazim, ekoterroryzm i walenie konia pod only fans. Za 10 lat to tam się będzie jeździć po dobre życie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Anonim927 Ale czemu druga najpotężniejsza armia świata nie może rozwalić słabej Rosji, która od marca 2023 roku nie ma już podobno rakiet albo za chwilę nie będzie miała
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mial85 No zapewniano. Ale jakoś słabo bo szczepiony dalej nie jestem chociaż jestem marynarzem i latałem po całym świecie to i tak się udało :)
  • Odpowiedz
@selflessness zaraz sam pójdziesz za krytykę władzy. Rosja to wspaniała kultura, Tołstojewski, Ermitaż, poezja, proza, sport... to tam będzie wolność dla ludzi przeciętnych emigująch spod buta Brukseli... a wraz z nimi dodatkowy kapitał ludzki pchnie Rosję na nowe tory... Rosja była i jest światłem świata.
  • Odpowiedz
@Caracas: a tak na serio to jeszcze trochę i będzie narracja że to wszystko przez złą niedobrą Polskę która blokowała granice i jak zwykle wszystko nasza wina

Wszystko by się udało gdyby nie te wstrętne Lachy!
  • Odpowiedz
Rosja reprezentuje świat innych wartości


@Anonim927: W Rosji jest 400% więcej HIVa niż w gejowskich Stanach Zjednoczonych - czyli 1600% więcej niż w Polsce. Mają dosłownie pierwsze miejsce na świecie w aborcjach. Już nie mówiąc o masowym mordowaniu swoich własnych obywateli w bezsensownej wojnie.
harcerz - >Rosja reprezentuje świat innych wartości

@Anonim927: W Rosji jest 400% wi...

źródło: winnicki o rosji

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@mial85 W sumie zaczęło się od szopki na granicy (Tusk jak rasowy polityk powiedział, że jak Pawlak przy płocie to on gadać nie będzie na granicy) ale delegacja z Ukrainy zrobiła szopkę i przyjechała. Potem w telewizji Ukraińskiej porównywano wysypywanie ich świętego zboża, że to niby to samo co spalenie Koranu dla Muzułmanina.

Następnie groźby kierowanie bezpośrednio do Polski, że zobaczymy co to znaczy zadzierać z nimi xD

Nie zapominajmy, że sprawa
  • Odpowiedz