Wpis z mikrobloga

Patrzcie jak w 2003 kręciło się sceny bitewne, żenada i metr mułu XD Żołnierze siedzą w zamku jak #!$%@? zamiast wyjść przed bramę i dopiero potem się do niego wycofać. Trebusze stoją w zamku zamiast stać przed nim xD Mury obstawione łucznikami? Przecież je się obstawia ludźmi dopiero gdy agresorzy wejdą do środka. Doceniajcie to co macie teraz pod postacią #got bo kiedyś kompletnie nie było logiki w scenach bitewnych.
#graotron #gameofthrones
Mieszkopol - Patrzcie jak w 2003 kręciło się sceny bitewne, żenada i metr mułu XD Żoł...
  • 10
@Mieszkopol: Zgadzam się, ale akurat bitwa o Minas Tirith ma też dwie głupotki - trebusze na murze - co? I czym strzelają? Aha, fragmentami zniszczonych budynków. I to że nikt nie zauważył odsieczy Rohanu, 0 zwiadu, może jesteś Sauronem i masz tysiące żołnierzy, latajace duchy i trolle, ale to cię przerasta - mieć zwiad.
To jest widowiskowe i uwielbiam tą bitwę do dziś, ale mimo że lepsze od GoTa o wiele
@Pieniak3: Co jest złego w machinach na murach? Ogólnie zgodzę się, że nic nie jest idealne, no ale jednak wolę tę niespodziewaną szarżę niż to jak w hobbicie elfy wyskakują sobie przed szyk krasnoludów, żeby ładnie i epicko to wyglądało.
Nie rozumiem jak ten sam człowiek mógł nagle po tylu latach nakręcić tak #!$%@? filmy w tym samym uniwersum. Z tego co widzę, to jak oni nie jadą prawie w 100%
@Murasame: W przypadku Minas Tirith nie bardzo pasują one do samej konstrukcji i nie widać by strzelały czym innym niż co absurdalne - kawałkami budynków. Hobbita nie oglądałem. Chyba Amazon jakiś nowy serial miał robić w uniwersum LotRa, nie?
@Pieniak3: I oby nie robili, bo z tego co widzę, nie ma liczyć na tę jakość co kiedyś, będzie tylko rozczarowanie. Silmarillion jest ciężki do czytania, ale czułem się jakbym czytał jakąś książkę do historii a nie zwykłe fantasy, wolę zachować wyobrażenie o tym uniwersum takie, jakie mam teraz.