Wpis z mikrobloga

100mln za takiego piłkarza to jest w sumie katastrofa


@InsertPPL: lol przecież to dobry biznes dla obydwu stron - Chelsea dostaje 100 baniek na zawodnika, który odszedłby po sezonie za friko, a Real ściąga world-classa, który jest w swoim prime. Można trochę podyskutować czy warto Realowi wykładać taką kasę, ale w dobie obecnych realiów transferowych to wg mnie to jest win-win, nawet w obliczu bana transferowego Chelsea.
Można trochę podyskutować czy warto Realowi wykładać taką kasę, ale w dobie obecnych realiów transferowych to wg mnie to jest win-win, nawet w obliczu bana transferowego Chelsea.


@vinmcqueen: szczególnie biorąc pod uwagę obecną sytuację Realu. Myślę, że gdyby nie kryzys w jakim klub się znalazł po jednym sezonie bez Ronaldo to nie pozwoliliby sobie na zakup kogokolwiek za 100 mln kto dołączyłby do nich za rok za darmo. Perez zazwyczaj tak
@finam: > A to serio już był ostatni moment.

Wiem niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@vinmcqueen: czy jest to win - win w obydwie strony to nie wiem, nie wiem również czy 100 milionów odzwierciedla poziom i wartość Edena ale fakt że lepiej za 100 baniek niż za zero. Niemniej jednak dalej mi smutno z powodu jego odejścia :/
@InsertPPL: gość ma rok do końca kontraktu, a Chelsea dostanie za niego prawie równowartość rocznych przychodów z transmisji meczów. Mówimy tu już o astronomicznych kwotach za piłkarzy, bo to, że PSG kupiło Neymara i Mbappe po 200 baniek, nie oznacza automatycznie, że inne kluby z topu są chętne (a niektóre wprost nie są w stanie) tyle płacić za piłkarzy. Myślę, że próg bólu "w normalnych warunkach" za Hazarda pewnie i tak