Wpis z mikrobloga

#arduino
poleci ktos jakies fajne zestawy startowe? ogolnie najlepiej zeby bylo sporo czujnikow i wyswietlacz, bo chcialbym na poczatek robic jakies termometry czy cos
chociaz najbardziej to chcialbym isc w kierunku robotyki, to tutaj tez mozecie cos podpowiedziec
dzieki!
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nels0n: jak masz czas to bierz z aliexpress, jak nie to botland ma fajne zestawy z poradnikami do nich. Ogolnie te czujniki zazwyczaj sa wszedzie te same, albo maja logo sparkfun lub adafruit i sa 4x drozsze ale nadal to to samo :D. Na alie najlepiej tez skompletowac swoj bo wiekszosc tych czujnikow jest zbednych
  • Odpowiedz
@nels0n: o ja mam fajny zestaw, przypomnij mi się w niedzielę to ci szczegółowo napiszę - dostałem go kiedyś w prezencie i na prawdę wszystko tam jest
  • Odpowiedz
@nels0n: bierz. Ja dopłaciłem 5zł do Priority Direct Mail i miałem w tydzień. Podstawy na tym ogarniesz, a dalej będziesz kupował co potrzeba.

Możesz pomyśleć czy nie brać od razu NodeMCU, u mnie studenci tak po 4 zajęciach z arduino już się przesiadają na to.

https://www.banggood.com/Geekcreit-Doit-NodeMcu-Lua-ESP8266-ESP-12F-WIFI-Development-Board-p-985891.html?rmmds=detail-left-hotproducts__5&cur_warehouse=CN&p=CS25147551126201611B&custlinkid=299035
  • Odpowiedz